Koko loma-asunto

Kuuban Villa Miraflores. Suuri huvila uima-altaalla ja ilmastointi

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Kuuban Villa Miraflores. Suuri huvila uima-altaalla ja ilmastointi valokuvagalleria

Uima-allas
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, astianpesukone
Televisio, takka, pöytäjalkapallopöytä
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, astianpesukone
Terassi/patio

Koko koti

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta8 henkilöä120 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Kuivausrumpu
  • Uima-allas
  • Pyykinpesukone
  • Grilli
  • Takka
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Map
Cártama, Andalusia
  • Parque Tecnológico de Andalucía
    ‪13 min ajomatka‬
  • Málagan satama
    ‪21 min ajomatka‬
  • Malaguetan ranta
    ‪22 min ajomatka‬
  • Málaga (AGP)
    ‪23 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Kuuban Villa Miraflores. Suuri huvila uima-altaalla ja ilmastointi

Mukava ja tilava huvila, jossa oma uima-allas, ilmastointi ja ilmainen wifi.

Villa Mirafloresissa on kolme makuuhuonetta ja se tarjoaa majoitusta 9 hengelle (Makuuhuone 1: parivuode. Makuuhuone 2: parivuode ja kaksi sänkyä. Makuuhuone 3: kolme sänkyä).

Puutarha on suuri, yksityiseen uima-altaaseen liittyy aurinkotuoleja ja sateenvarjoja, ja se on noin 9 - 3,5 metriä. Suurella katetulla terassilla on monia oleskelualueita, joissa on kääntyvä sohva, piknikpöytä ja grilli.

Lapsille on jopa fussball-pöytä ja koripalloalue.

Olohuoneessa on ilmastointi ja takka kylmempinä päivinä.

Amerikkalaistyylisessä keittiössä on jääkaappi ja pakastin, uuni ja mikroaaltouuni, astiat ja ruokailuvälineet, juicer, kahvinkeitin, rasvakeitin, leivänpaahdin ja jopa astianpesukone. Saatavilla on myös pesukone.

Suojaus hyttysiltä kaikissa huvilan ikkunoissa!

Täysin ilmastoitu (olohuone ja makuuhuoneet).

Huvila sijaitsee kauniilla maaseutualueella Estación de Cártamassa, josta on upeat näkymät Guadalhorcen laaksoon. Erinomainen sijainti, vain muutaman minuutin päässä tieltä, joka kulkee suoraan Malagaan ja muihin vilkkaisiin rannikkokaupunkeihin, kuten Torremolinokseen, Benalmádenaan ja Fuengirolaan.

Sijaitsee 2,5 km päässä lähimmäst�� supermarketista ja Estación de Cártama -keskuksesta, josta löydät kaikki kaupat ja palvelut, baarit ja ravintolat sekä suoran junayhteyden Málagan keskustan ja Aloran (ja kuuluisan Camino del Reyn) välillä ).

Täysin aidattu.

Katettu pysäköintialue vähintään 3 autolle.
Tämä huvila sijaitsee lähellä kohdetta Parque Tecnológico de Andalucía. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 22,5 km:n päässä kohteesta Málagan satama ja 25,2 km:n päässä kohteesta Malaguetan ranta
Tämä huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila on savuton.

Majoittaja

Cubo's Holiday Homes

Puhutut kielet

Englanti ja espanja

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Takka

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Grilli
  • Patio
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu (rajoitettu saatavuus)
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Maaseudulla

Tekemistä

  • Pöytäjalkapallopeli
  • Koripallomahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 120 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 0.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 0.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

292210

Cubo's Villa Miraflores / private pool / air conditioning / BBQ – arvostelut

Arvostelut

8,8

Loistava

Arvosana 10 - Loistava. 5 kautta 10 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 4 kautta 10 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 10 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 10 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 10 arvostelua

6,0/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Max R., Karlsruhe GER

Overall a good experience with some downsides

The facilities in the property were very good, although the bathrooms/toilets/showers did not meet the expected standards in Germany and were not particularly clean. Unfortunately, the whirlpool in the pool did not work and some of the tiles in the pool were already loose, but the pool was a nice size but also a bit cooler. The location is a bit out of the way but as we had a rental car that was not a problem for us, and the view from the elevated position was very nice. The room furnishings were very simple. Unfortunately, the grill was very dirty. The kitchen facilities were very good.
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2024