Koko loma-asunto

Holiday Home 'Apartamento Goya' with Wi-Fi

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Holiday Home 'Apartamento Goya' with Wi-Fi valokuvagalleria

Moderni olohuone, jossa on lasinen ruokapöytä, kaksi sohvaa ja kattotuuletin.
Siististi järjestetty makuuhuone, jossa on sänky, yöpöytä, lamppu ja taideteos seinällä.
Ruokailutila, jossa on pöytä ja tuolit, seinälle asennettu televisio ja ikkuna, jossa on verhot.
Moderni keittiö, jossa on graniittitasot, sisäänrakennettu uuni ja kahvinkeitin.
Moderni keittiö, jossa on valkoiset kaapit, mikroaaltouuni ja jääkaappi. Ruokailutilassa on valkoinen pöytä, tuolit ja maljakko, jossa on kukkia. Ruokapöydän yläpuolella seinälle on asennettu televisio.

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Koko koti

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä72 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Conil de la frontera
  • Place, Los Batelesin ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, La Fontanillan ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Fuente del Gallon ranta
    ‪3 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Holiday Home 'Apartamento Goya' with Wi-Fi

Located in Conil de la frontera, the holiday home Apartamento Goya has everything you need for a relaxing holiday. The 72 m² property consists of a living room, a kitchen, 2 bedrooms and 1 bathroom and can therefore accommodate 6 people. Additional amenities include Wi-Fi, a TV, a fan as well as a washing machine.

This property is ideally located within a 5-minute walk of both the beach and the city centre. Numerous bars, chiringuitos and restaurants can be found in that area. Public transport links are located within walking distance.

Free parking is available on the street.

Pets are not allowed.

Air conditioning is not available.

The property has a step-free interior.

This property features energy-saving lighting.

No disturbing noise is allowed between midnight and 8 am.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Guzmánin torni. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja television
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Guzmánin torni ja 7 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta La Fontanillan ranta
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 72 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 17.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Lakanamaksu: 30 EUR per yöpyminen

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Pyyhemaksu: 30 EUR per yöpyminen (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero VFT/CA/00383, ESFCTU0000110260002431130000000000000000VFT/CA/003834
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

51200548

Holiday Home 'Apartamento Goya' with Wi-Fi – arvostelut