Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Seville center 15 km away, ideal for families and friends, we allow pets.

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Seville center 15 km away, ideal for families and friends, we allow pets. valokuvagalleria

Ulkouima-allas
Mikroaaltouuni, uuni, liesi, kahvin-/teenkeitin
Yksityiskohta ulkoa
Terassi/patio
Sisätilat

Koko koti

3 makuuhuonetta1 kylpyhuone7 henkilöä15 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Espartinas, Andalusia
  • Place, Almargen koirapuisto
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Sevillan katedraali
    ‪17 min ajomatka‬
  • Place, Sevillan kuninkaallinen Alcázar
    ‪17 min ajomatka‬
  • Airport, Sevilla (SVQ-San Pablo)
    ‪29 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Seville center 15 km away, ideal for families and friends, we allow pets.

Ulkouima-allas, pyykinpesutilat ja puutarha kuuluvat tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin. Lisäksi majoituspaikassa on grillejä. Loma-asunnossa on yksityinen uima-allas sekä ilmainen Wi-Fi ja keittiö. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, ruokailualue, mikroaaltouuni ja liesi.
Ilmastoiduissa huoneissa on yksityinen uima-allas ja kahvin-/teenkeitin. Keittiö, jossa on liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue.

Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä.

Tässä loma-asunnossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Hospital San Juan de Dios del Aljarafe. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Hospital San Juan de Dios del Aljarafe ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Multi Factory Aljarafe -ostoskeskus
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rantatuolit

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas
  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Autoa ei tarvita
  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Paperipyyhkeet
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Kylpyamme
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue

Ulkotilat

  • Grilli
  • Kuisti/lanai
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Kylässä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.
  • Puutarha
  • Yksikön koko: 15 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoitustilan rekisteröintinumero VFT/SE/79485

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
MI Casa EN Espartinas

Seville center 15 km away, ideal for families and friends, we allow pets. – arvostelut