Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Bonito Apartamento a 100 Metros de la Playa
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Bonito Apartamento a 100 Metros de la Playa valokuvagalleria





Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Estepona, Málaga
- Place, Radan ranta2 min kävelymatka
- Place, Esteponan satama ja huvivenesatama8 min kävelymatka
- Place, Esteponan uimaranta18 min kävelymatka
- Airport, Gibraltar (GIB)37 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Apartamento Maite in Estepona
Apartamento Maite in Estepona
- Ilmainen Wi-Fi
5.0 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 1 arvostelu
Tietoja majoituspaikasta
Bonito Apartamento a 100 Metros de la Playa
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Huoneistossa on pyykinpesukoneet ja keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on älytelevisio, kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta.
Ilmastoiduissa huoneissa on kahvin-/teenkeitin ja silitysrauta/-lauta. Keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku. Huoneissa on älytelevisio.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan päällä tai sen lähistöllä, ja ne saattavat olla maksullisia.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Radan ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja älytelevision.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja olohuone
- Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
- Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Radan ranta ja 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Castillo de San Luis
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.








