Koko huoneisto
Glory One Kotobuki A
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Glory One Kotobuki A valokuvagalleria





Koko huoneisto
5 henkilöä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

2-5-6, Kotobukimachi, Hakataku, Fukuoka, Fukuoka, 812-0884
- Place, LaLaport Fukuoka6 min ajomatka
- Place, Best Denki -stadion8 min ajomatka
- Place, Hakatan kanaalikaupunki12 min ajomatka
- Airport, Fukuoka (FUK)9 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi
HOTEL&RESIDENCE Haruyoshi
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.6 kautta 5, Upea, 41 arvostelua
Hinta on 226 €
22.4.–23.4.
Tietoja majoituspaikasta
Glory One Kotobuki A
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu itsepalvelupysäköinti. Huoneistossa on syvä kylpyamme sekä ilmainen Wi-Fi ja keittonurkkaus. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, jääkaappi, mikroaaltouuni ja taulutelevisio.
Huoneissa on hiustenkuivaaja ja silitysrauta/-lauta. Keittonurkkaus, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy erillinen kylpyamme ja suihku, syvä kylpyamme ja ilmaiset hygieniatuotteet.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Huoneissa on taulutelevisio.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Hakatan kanaalikaupunki. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi omatoimisen pysäköinnin (lisämaksusta). Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja syvän kylpyammeen.
- Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittonurkkaus, pyykinpesukone ja syvä kylpyamme
- Ilmainen Wi-Fi
- Omatoiminen pysäköinti saatavilla maksusta
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
- Sijaitsee 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Hakatan kanaalikaupunki ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Ohorin puisto
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Pysäköinti on saatavilla lisämaksusta.
Tämä huoneisto on savuton.








