Koko huoneisto

Living like Hotel Hakataekimae

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Living like Hotel Hakataekimae valokuvagalleria

Perhehuone | Työpöytä, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Perhehuone | Oleskelualue | 50–tuumainen televisio, jossa digitaalikanavat
Ulkopuoli
Superior-huone | Oleskelualue | 50–tuumainen televisio, jossa digitaalikanavat
Superior-huone | Yksityinen keittiö | Täysikokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
4-33-6, Fukuoka, 0011, 812
  • Place, Amu Plaza Hakata
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Sumiyoshin pyhättö
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Hakatan kanaalikaupunki
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Airport, Fukuoka (FUK)
    ‪7 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Superior-huone

  • Näkymä kaupungille
  • 45 m²
  • 2 makuuhuonetta
  • 6 henkilöä
  • 2 parisänkyä ja 2 vuodesohvaa (74–100 cm leveää)

Perhehuone

  • Näkymä kaupungille
  • 2 makuuhuonetta
  • 8 henkilöä
  • 2 parisänkyä, 1 vuodesohva (125–150 cm leveä) ja 2 futonia (74–100 cm leveää)

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Living like Hotel Hakataekimae

Express-sisäänkirjautuminen ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin. Jokaisessa huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi ja mikroaaltouuni, sekä ilmainen Wi-Fi, televisio ja digitaalikanavat. Asiakkaiden käytössä on hiustenkuivaaja, työpöytä ja hammasharjat.
Living like Hotel Hakataekimae tarjoaa 24 huonetta, joissa on hiustenkuivaaja. Digitaalikanavat takaavat viihteen. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä ja hammasharjat ja -tahna.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 50+ Mbit/s. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja työtuolit.

Living like Hotel Hakataekimae sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Hakata New Life Church. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa. Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 24 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, digitaalikanavat ja täysikokoisen jääkaapin
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Hakatan kanaalikaupunki ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Fukuoka Anpanmanin lasten museo
Living like Hotel Hakataekimae tarjoaa asiakkaiden käyttöön express-sisäänkirjautumisen ja hissin. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.

Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Keittiö

  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone
  • Hammasharja ja -tahna
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Sampoo
  • Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • 50–tuumainen televisio ja digitaaliset kanavat

Työtilat

  • Työpöytä
  • Työtuoli

Ilmastointi

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 24 majoitustilaa

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 2.00.
Express-sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunkivero voidaan veloittaa majoituspaikassa, ja sen määrä voi olla 100–10 000 JPY per henkilö, per yö perustuen yökohtaiseen huonehintaan. Huomaa, että poikkeuksia saatetaan soveltaa. Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, he saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Living like Hotel Hakataekimae – arvostelut