Yksityinen majoittaja

Surf Harbour

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Surf Harbour valokuvagalleria

Ulkopuoli
Ulkopuoli
Ulkopuoli
Kahden hengen standard-huone, vuoristonäköala | Pimennysverhot, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi
Kahden hengen standard-huone, vuoristonäköala | Kylpyhuone | Ilmaiset hygieniatuotteet, hiustenkuivaaja, kylpytakit, pyyhkeet

Arvostelut

8,6 kautta 10.
Loistava

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
C. Bogavante 1, Los Abrigos, Santa Cruz de Tenerife, 38618
  • Place, San Blasin ranta
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Teneriffan rannat
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Golf del Sur
    ‪4 min ajomatka‬
  • Airport, Teneriffa (TFS-Etelä-Teneriffa)
    ‪8 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen standard-huone, vuoristonäköala

  • 16 m²
  • Näkymä vuoristoon
  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky ja 1 yhden hengen sänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Surf Harbour

Aamiaismajoitus, jossa on ilmainen pysäköinti
Jääkaappi julkisissa tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän aamiaismajoituksen palveluihin. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Surf Harbour tarjoaa 2 huonetta, joissa on kylpytakit ja hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)). Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku ja ilmaiset hygieniatuotteet. Lisäksi huoneissa on silitysrauta/-lauta ja pimennysverhot. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Surf Harbour sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Playa Grande. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle))
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille jaetun jääkaapin
  • Sijaitsee 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Siam Parkin vesipuisto ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Golf del Sur
  • Majoituspaikkaan voi tuoda koiran lisämaksusta
Surf Harbour tarjoaa asiakkaiden käyttöön jääkaapin yleisissä tiloissa. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Tämä aamiaismajoitus sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
  • Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 100+ Mbit/s (1–2 käyttäjälle tai korkeintaan 6 laitteelle)
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella 1 metrin etäisyydellä
  • Pysäköinti kadulla saatavilla
  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti

Mukavuudet

  • Jaettu jääkaappi

Asiakaspalvelut

  • Siivouspalvelu (pyynnöstä)

Esteettömyys

  • Ei hissiä

Muuta

  • Merkityt tupakointialueet

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Pimennysverhot

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Kylpyamme tai suihku
  • Kylpytakit
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Televisio

Muuta

  • Silitysrauta/-lauta

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.30.
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 25 EUR, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 0.00–2.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet avaimen hakemiseen. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 23.30 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Avaimen haku, yksityinen sisäänkäynti

Lemmikit

  • Lemmikit: 20 EUR per lemmikki per yöpyminen
  • Vain koirat sallitaan
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lemmikit: 20 EUR per lemmikki per yöpyminen
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 25 EUR:n suuruinen lisämaksu klo 0.00–2.00
  • Siivousmaksu: 10 EUR per päivä

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaita pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestaan ennen saapumista. Klo 23.30 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet avaimen hakemiseen. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Majoituspaikan rekisteröintinumero VV-38-4-0113400

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Surf Harbour – arvostelut