Koko huoneisto
Private Apartment Im Langen Feld
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Private Apartment Im Langen Feld valokuvagalleria





Koko huoneisto
2 makuuhuonetta1 kylpyhuone2 henkilöä64 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Im Langen Feld 30, Laatzen, 30880
- Place, Leine Center Laatzen6 min kävelymatka
- Place, Hannoverin messukeskus3 min ajomatka
- Place, ZAG-Arena4 min ajomatka
- Airport, Hannover (HAJ)30 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Apartment 'Fewo 1 Etg' with Wi-Fi
Apartment 'Fewo 1 Etg' with Wi-Fi
- Mikroaaltouuni
- Keittiö
Hinta on 246 €
sisältää verot ja maksut
23.3.–24.3.
Tietoja majoituspaikasta
Private Apartment Im Langen Feld
Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja parveke. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni.
Huoneissa on silitysrauta/-lauta. Huoneessa on parveke tai terassi. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Leine Center Laatzen. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, parvekkeen tai pation ja television
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmainen omatoiminen pysäköinti
- Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Hannoverin messukeskus ja 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Heinz von Heiden Arena
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.
