Koko loma-asunto

Villa Bonnie

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Villa Bonnie valokuvagalleria

Huvila (3 Bedrooms) | Ulkopuoli
Huvila (3 Bedrooms) | Ulkopuoli
Huvila (3 Bedrooms) | Sisätilat
Huvila (3 Bedrooms) | Sisätilat
Huvila (3 Bedrooms) | Sisätilat

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Urbanizacion Corralejo Pl U, La Oliva, Canary Islands, 35660
  • Place, El Campanarion ostoskeskus
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, Playa Las Agujas
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Parque acuático Acua
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Airport, Puerto del Rosario (FUE-Fuerteventura)
    ‪34 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Villa Bonnie

Huvila, jossa on keittiö ja parveke
Tämän savuttoman huvilan palveluihin kuuluu ulkouima-allas, grillejä ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huvilassa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on 3 kylpyhuonetta, parveke ja kattotuuletin.
Ilmastoiduissa huoneissa on kattotuulettimet. Huoneessa on parveke. Tämän 3 tähden huvilan huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni ja astianpesukone. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.
Tässä huvilassa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä huvila sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta El Campanarion ostoskeskus. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ulkouima-allas. Huvilassa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 3 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, 3 kylpyhuonetta ja parveke
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista El Campanarion ostoskeskus ja Tres Vistas
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, terassin ja grillejä. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.

Tämä 3 tähden huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3 yksityistä kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke
  • Terassi

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Kattotuuletin

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Pöytätennis

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: At the apartment.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: At the apartment
Majoituspaikan rekisteröintinumero VV-35-2-0007595
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Villa Bonnie Villa
Villa Bonnie La Oliva
Villa Bonnie Villa La Oliva

Villa Bonnie – arvostelut