Koko huoneisto

B26 - Palmeirasin ylimmän kerroksen huoneisto

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan B26 - Palmeirasin ylimmän kerroksen huoneisto valokuvagalleria

Ranta
2 makuuhuonetta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Uima-allas
Televisio, stereot
Satama hämärän aikaan, jossa on useita laivoja laiturissa, puinen laituri ja kaupunkimaisema taustalla.

Arvostelut

4,0 kautta 10.

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta80 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Lagos, Faro District
  • Place, Lagosin venesatama
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Mercado Municipal de Lagos
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Dona Anan uimaranta
    ‪4 min ajomatka‬
  • Airport, Portimao (PRM)
    ‪24 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

B26 - Palmeirasin ylimmän kerroksen huoneisto

Ylimmän kerroksen 2 makuuhuoneen loma-asunto Lagosin suositulla yksityisellä osakehuoneistolla.

Tämä tilava huoneisto sijaitsee yksityisessä kehityksessä, jossa on uima-allas, lasten leikkipaikka, kuntosali ja sisäuima-allas, jossa on sauna ja poreallas.

Sijaitsee erittäin keskeisellä alueella Lagosin länsiosassa, se on erittäin lähellä useita paikkoja, supermarketteja, golfkenttiä ja tämän historiallisen ja suositun kaupungin keskustaa.

Huoneisto on erittäin moderni ja on 5. kerroksen yksikkö, jossa on olohuone parvekkeella (ja vuodesohva 1 ylimääräiselle vieraalle, yhteensä 5), täysin varustettu keittiö, perheen kylpyhuone ja 2 makuuhuonetta vaatekomerot.

Keittiössä on pesukone, sähköliesi, uuni, mikroaaltouuni ja jääkaappi-pakastin.

Huoneistossa on kaksinkertaiset ikkunat, sähköiset ikkunaluukut, WIFI, kaapeli-tv ja ilmastointi.

Rakennuksessa on hissi, hätävalot ja turvakoodin ovi.

Siinä on 2 tärkeintä supermarkettia 2 minuutin kävelymatkan päässä, ja se on vain nopea askel kaupunkiin, jossa Marina ja rannat ovat vain 2 minuutin päässä!

Huoneistokompleksi on vain 1 minuutin päässä linja-autoasemalta ja 3 minuutin päässä Marina!
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lagosin venesatama. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille hissin
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla tenniskenttiä
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Lagosin venesatama ja 14 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Praia da Luz
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Stereot
  • Televisio

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Huoneessa esteettömyyttä helpottavat ominaisuudet
  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Golf
  • Tennis
  • Vene
  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
  • Purjelautailumahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 80 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 83447/AL
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

B26 Palmeiras Top-floor Apartment Lagos
B26 Palmeiras Top-floor Apartment
B26 Palmeiras Top-floor Lagos
B26 Palmeiras Top-floor
B26 Palmeiras Top Floor
B26 - Palmeiras Top-floor Apartment Lagos
B26 - Palmeiras Top-floor Apartment Apartment
B26 - Palmeiras Top-floor Apartment Apartment Lagos
1967449

B26 - Palmeiras Top-Floor Apartment – arvostelut

Arvostelut

4,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

6,0/10

Siisteys

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Colin H.

Huonoa: Sisäänkirjautuminen, viestintä ja listauksen paikkansapitävyys

Lagos Apartment

The property had a number of issues and the Management Company were poor. The kitchen had no work surface or table in which to prepare food. There was a smell in the apartment. There was no warm bedding. There was no heating in the bathrooms. The balcony was NEVER in the sunlight, this should be clearly stated if advertised in the UK. There was no English TV,; there were instructions on how to make this work but after repeated phone calls and a maintenance person turning up we were told that we had not PAID for English TV. Again, this should be clearly advertised on a UK website. There was no comfortable seating on the balcony. The apartment was sparsely furnished; the bedroom had absolutely no seating or dressing table or any way to sit and do hair/make-up,etc. The tiled floors were cold and needed some rugs. There was a complete lack of information or instructions in the apartment; for example, how to get into the swimming pool, where the bins are,etc etc. The shower heads were fixed not adjustable. There were no pillow cases for the spare pillows so we could not use them.