Hotellit Lake Tinaroo
Vertaa 665 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 75 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lake Tinaroo: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lake Tinaroo

Shangri-La The Marina, Cairns

Crystalbrook Flynn

Pacific Hotel Cairns

Cairns Harbourside Hotel

Cairns Colonial Club Resort

Ramada By Wyndham Cairns City Centre

Hilton Cairns

Hides Hotel Cairns

Rydges Esplanade Resort Cairns

Crystalbrook Riley

Crystalbrook Bailey

Hotel Tropiq

DoubleTree by Hilton Hotel Cairns

Mantra Esplanade

Novotel Cairns Oasis Resort
Kohteeseen Lake Tinaroo tutustuminen
Lake Tinaroo tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lake Tinaroo ja sen lähellä kuuluu:
- Wet Tropics of Queensland
- Danbulla National Park
- Lake Tinaroo
- Lake Barrine
- Full Circle Studio and Gallery
- Crater Lakesin kansallispuisto
- Lake Eacham
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Lake Tinaroo, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Cairns, QLD (CNS-Cairnsin kansainvälinen lentoasema). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lake Tinaroo?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Lake Tinaroo, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Joulukuu ja marraskuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lake Tinaroo, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu. Tammikuu ja helmikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas syyskuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 20 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 758 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 27 °C päivisin ja 14 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 131 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 31 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 17 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 237 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Lake Tinaroo on 1157 cm.
Lake Tinaroo: Hotellitiedot
Majoitukset | 665 |
|---|---|
Halvin hinta | 75 € |
Korkein hinta | 240 € |
Suositut hotellit | Shangri-La The Marina, Cairns, Crystalbrook Flynn, Pacific Hotel Cairns, Cairns Harbourside Hotel, Cairns Colonial Club Resort, Ramada By Wyndham Cairns City Centre, Hilton Cairns, Hides Hotel Cairns, Rydges Esplanade Resort Cairns, Crystalbrook Riley, Crystalbrook Bailey, Hotel Tropiq, DoubleTree by Hilton Hotel Cairns, Mantra Esplanade, Novotel Cairns Oasis Resort |
