Varaa Hotellit ilmastoinnilla kohteessa Las Caletillas
Las Caletillas: Hotellit ilmastoinnilla − tarkista saatavuus
Suosituimmat Hotellit ilmastoinnilla Las Caletillas

Catalonia Punta del Rey
Avda. Marítima, 165 Candelaria Tenerife
Hinta on 130 € per yö
130 €
25.1.–26.1.2026
sisältää verot ja maksut
Catalonia Punta del Rey sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Teneriffan rannat. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ulkouima-allasta ja 2 ravintolaa.

Kattohuoneisto merinäköalalla, uima-allas ja WIFI Las Caletillasissa
Candelaria CN
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Teneriffan rannat. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Las Caletillas
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Las Caletillas: Hotellitiedot
Majoitukset | 2 790 |
|---|---|
Halvin hinta | 130 € |
Korkein hinta | 130 € |
Suositut hotellit | Catalonia Punta del Rey, Kattohuoneisto merinäköalalla, uima-allas ja WIFI Las Caletillasissa |
Viimeisimmät hotelliarvostelut kohteessa Las Caletillasebookersn tarkistamat arvostelut

Hotel Taburiente
3/5 OK
"Huone sisäpihan puolelle kolmannessa kerroksessa on remontin tarpeessa. Käytävän yleisilmekin kulunut. Alakerrassa oli juhlat ja musiikki kuului melko kovaa huoneeseen. Huone oli tunkkainen ja kylpyhuoneessa "
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Hotel Taburiente
Julkaistu 7 päivää sitten

Eurostars Atlantida
4/5 Hyvä
Loistava sijainti ja aamiainen 👍
"Sijainti loistava. Bussiasema ihan vieressä ja parkkihalli löytyy. Iso huone+kylpyhuone. Huoneen lattia oli aika pölyinen ja TV liian pieni ja toinen sänky huojui ja narisi, mutta olimme vain 3 yötä, niin emme reklamoineet asiasta. Loistava aamiainen ja SOOK ravintola tarjosi muutenkin hyvää syötävää 😋 ainakin croquetas, Pan Baot ja hampurilaiset olivat tosi hyviä, myös hinta-laatusuhde kohdallaan. Koko henkilökunta ystävällistä ☺️ Hotelli kaipaa pientä päivitystä, mutta suosittelemme 👍"
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Eurostars Atlantida
Julkaistu 6 kuukautta sitten
