Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

LUXURY APARTMENT 1ST LINE BEACH MALAGUETA SOUNDPROOF -KESKUKSEN YLI

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan LUXURY APARTMENT 1ST LINE BEACH MALAGUETA SOUNDPROOF -KESKUKSEN YLI valokuvagalleria

Sisätilat
Majoituspaikan video
Televisio, takka, videopelejä, DVD-soitin
2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Ulkoalueet

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone5 henkilöä80 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Näkymä merelle
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Málaga, AL
  • Place, Malaguetan ranta
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Alcazaba
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Málagan satama
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Airport, Málaga (AGP)
    ‪12 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

LUXURY APARTMENT 1ST LINE BEACH MALAGUETA SOUNDPROOF -KESKUKSEN YLI

Ihana 2 makuuhuoneen huoneisto meren rannalla (äänieristetty, Dock One- ja Historical Centerin vieressä). VAHVISTA DAWN OMA MERKKI KUNNOSTA. Hiljattain merinäköala (pääkuvassa) on täysin puhdistettu kasvillisuudesta, koska kaupungintalo on järjestänyt alueen puutarhat.
Master makuuhuone, jossa kahden metrin vuode ja iso vuodesohva, makuuhuone kahdella erillisellä vuoteella ja sohva olohuoneessa sopii lapsille, pinnasänky vauvoille, wifi, viihtyisä terassi merelle päin, stereomusiikkijärjestelmä, elokuvaprojektori, videopelikonsoli, viisi polkupyöriä käytettävissäsi kävellen ympäri kaupunkia, ilmastointi kaikissa huoneissa enemmän faneja, erittäin kirkas, mukava ja paras paikka, epäilemättä, Malagassa.
Huoneisto on ihanteellinen, koska se sijaitsee Malagan (La Malaguetan merenrannalla) kaikkein symbolisimmalla paikalla, sillä sen etuosanäkymät merelle, rannalle 15 metriä, uuden vapaa-ajan alueen Muelle uno kanssa. hiljattain avattu Pompidoun museo, 30 metrin päässä ja historiallinen keskus, viisi minuuttia jalka. Huoneisto on valmis nauttimaan täysipainoisesti lepoaikoista. Siinä on kolme suurta televisiota (yksi huoneesta), teräväpiirtovideolaitteisto, jossa on monipuolinen musiikki, videoneuvottelu, jossa on monia pelejä (ihanteellinen pienille), elokuvaprojektori (mahdollisuus muuntaa olohuone elokuvateatteriksi, jossa on paljon käytettävissäsi olevat nimikkeet), polkupyörät kävelylle, tietokone, yksityisen pysäköintimahdollisuuden mahdollisuus (ulkopuolella hinta). Kaikki tämä ajatus niin, että sinulla on miellyttävä oleskelu ja tuntea olosi kotoisaksi.
Koko talon saatavuus, kahden suuren kaapin ja laatikon käyttö makuuhuoneissa ja olohuoneessa.
Satoja musiikkia sisältäviä CD-levyjä, elokuvia, videopelikonsoleja, joissa on monia pelejä, Wi-Fi, tietokone, silitysrauta, pesukone, pölynimuri jne. Lisäksi siinä on polkupyöriä, joilla voit kävellä ympäri kaupunkia. Yhteenvetona haluan, että tunnet olosi kotoisaksi ja luotatte täysin hyvään käyttöön ja kunnioitukseen, joka lainaa kaiken, mitä jätän kädessänne mukavuutesi ja vapaa-ajanne loman aikana.
Asun muutaman metrin päässä vuokratusta talosta, ja minä olen käytettävissä ratkaisemaan ja neuvomaan sinua kaikesta, mitä tarvitset, sekä talon osalta, että oleskelusi mahdollisimman miellyttäväksi ihanassa kaupungissa.
Malagan symbolinen alue. La Malagueta ja sen vapaa-ajan alueet (Muelle Uno), härkätaistelu, sen rannat, museot, historiallinen keskus viiden minuutin kävelymatkan päässä, tämä paikka sijaitsee Malagan etuoikeutetussa ympäristössä, jossa voit halutessasi unohtaa auton kokonaan . Autosta on hyvin helppo unohtaa loman aikana asunnossa. Olet parhaalla rannalla ja keskellä. Julkinen liikenne ovella ja taksiasema on muutaman metrin päässä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Malaguetan ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja takan.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja takka
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Malaguetan ranta ja 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Málagan satama
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Autoa ei tarvita
  • Paikan päällä pysäköinti sisältää autotallin

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Takka

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Musiikkikirjasto
  • Stereot
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat
  • Videokirjasto
  • Videopelejä

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Kaupungin keskustassa
  • Lähellä huvivenesatamaa
  • Lähellä lahtea
  • Lähellä merta
  • Lähellä outlet-ostoskeskusta
  • Sairaalan lähellä
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Polkupyöriä
  • Teemapuisto lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin
  • Suoratelkilukko

Yleistä

  • Polkupyöriä
  • Yksikön koko: 80 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin, ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero VFT/MA/18313, ESFCTU0000290200001279220000000000000000VFT/MA/183132

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Apartamento Lujo 1ª Linea Playa Insonorizado Sobre EL MAR
Luxury Apartment 1ST Line Soundproof Center Over SEA
Luxury 1ST Line Beach Malagueta Soundproof Center Over SEA
Luxury Apartment 1ST Line Soundproof Center Over SEA
Luxury 1ST Line Beach Malagueta Soundproof Center Over SEA
Luxury 1ST Line Soundproof Center Over SEA

Apartment with sea views in the center of Malagueta beach – arvostelut

Arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 12 kautta 14 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 14 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 14 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 14 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 14 arvostelua

9,6/10

Siisteys

10/10

Henkilökunta ja palvelu

9,4/10

Palvelut/mukavuudet

9,6/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

10/10 Loistava

martina s., toronto

Hyvää: Siisteys
Jose was a fabulous host with local recommendations and always responsive. The apartment couldn't be in a more ideal place to take walks to the castle, old town and the beach. Appreciated having beach chairs and umbrellas to save on rentals.
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2025

8/10 Hyvä

Dr. Joshua, Corning

Matkusti pienten lasten kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
There is NO free parking here as indicated on the listing on Expedia. parking is 30 Euros per 24 hr period, but every time you leave it resets, so we spent about 100 Euros over 48 hrs coming and going. Also we had to park on the a public garage about a block away. It was a nice location, and the host was very nice and accommodating.
Yöpyi 2 yötä joulukuussa 2024

10/10 Loistava

Ahmed

Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
My stay was great. I really recommend this property.
Yöpyi 2 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

Antonio V.

Hyvää: Siisteys

Excelente

Amabilidad del propietario. Excelente ubicación. Apartamento muy cuidado
Yöpyi 3 yötä huhtikuussa 2022

10/10 Loistava

Herbert

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Esta ubicado en un exelente lugar con la playa enfrente y los restaurantes re cercas y los lugares de interes estan re cercas
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2022

10/10 Loistava

tine l.

Hyvää: Siisteys

Velbeliggende lejlighed

Vi boede 3 nætter i denne skønne lejlighed, som ligger super centralt og skønt til strand og by. Nemt at komme rundt og en meget sød og venlig vært,Jose.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2021

10/10 Loistava

Gillian H.

Hyvää: Siisteys

La Malagueta

We thoroughly enjoyed our 4 day stay in this apartment. It is in a great location just a stones throw from the beach. Lovely to eat breakfast and look out over the beach & sea. Just a very short walk from the lovely port area with excellent promenade past lovely boats and many good restaurants & bars. Only about a 20 minute stroll through park area to centre of Malaga too so perfect location for visiting all fantastic sightseeing areas as well as relaxing on beach front. The owner José was lovely and very helpful- offering fantastic sightseeing tips and restaurant recommendations. The use of his electric scooters and bicycles made for a fantastic day out ‘scooting’ up the coast to chiringuitos for excellent seafood. Malaga is a fantastic city too- loved it all. Gill, Jon & Tom
Yöpyi 4 yötä heinäkuussa 2019

10/10 Loistava

Greg S.

Hyvää: Siisteys

Malaga Beach Stay

Great property, very clean and Jose was very responsive and helpful in pointing us to great restaurants and attractions in the area.
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2019

10/10 Loistava

Uwe F.

Jederzeit wieder

Sehr gute Lage. Sehr freundlicher Vermieter.
Yöpyi 4 yötä toukokuussa 2019

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Matkusti ryhmän kanssa
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
La vue était unique et l'appartement splendide! Rien de négatif à recommander !!!
Yöpyi 3 yötä huhtikuussa 2019

10/10 Loistava

Deanna D., Cicero, Indiana, USA

Wonderful place to stay

My husband and I just stayed for 11 nights in this apartment. The location is fabulous and so convenient to everything. Right across the street is the promenade and the beach where you can take nice long walks. The old town is easy 15 minute walk away with all of the historical sites so many tapas places. Jose Luis was so helpful and gave us many ideas and suggestions for places to enjoy a meal or a snack. The apartment was very clean and well equipped. It was so nice each morning to watch the sunrise from the balcony with a cup of coffee. The view is beautiful. We plan to return to Malaga again and would stay here again. Thank you Jose Luis for making our stay very enjoyable.
Yöpyi 11 yötä tammikuussa 2019

10/10 Loistava

Mireille S.

Super appartement. Heerlijk balkonnetje. Top locatie.

Appartement ligt tegenover strand. Top locatie. Vlak bij haven en boulevard. Op loop afstand vh historisch centrum.
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2018

6/10 OK

Luci T.

Has Potential

pros: location made it easy to view the sea and walk to the beach and the shopping/dining area. The owner was very polite and helpful and always responded when we had a question or problem (such as the power outage first day of our stay). The apartment was clean and the bedroom situation was perfect for us- nice King bed and 2 twin beds in separate room. He provided helpful amenities (towels, hair dryer and some showering products). Free washing machine included (although no dryer there were convenient clothes lines to hang clothes) cons: broken shower drain so we had to stand on a sliding plastic insert and the shower was very small which made it challenging to shave. We do not feel parking was “included” as advertised. Parking was a nuisance and we paid for it each day and also received tickets. It was confusing and an problem each day we were there and of course being on vacation we did not want to deal with this.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2018

10/10 Loistava

Andreas D.

Top-Lage am Strand und innenstadtnah

Hat uns gut gefallen.
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2018