Huoneistohotelli

City Hotel Nattergalen Apartments

3.0 tähden majoituspaikka
VIP Access

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan City Hotel Nattergalen Apartments valokuvagalleria

Kaupunkihuoneisto, 1 keskisuuri parisänky ja vuodesohva, kaupunkinäköala | Oleskelualue | Taulutelevisio
Lounas ja illallinen
1 makuuhuone, egyptinpuuvillaiset lakanat, ylelliset vuodevaatteet
Kaupunkihuoneisto, 1 keskisuuri parisänky ja vuodesohva, kaupunkinäköala | Oleskelualue | Taulutelevisio
Rakennuksessa on vihreä ovi, jonka yläpuolella on kyltti, jossa lukee ”No 21 A”, sekä valkoisilla kehyksillä varustettu ikkuna.

Arvostelut

8,2 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ravintola
  • Aamiainen saatavilla
  • Siivous
  • Businesspalvelut

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Overgade 21A, Odense, Funen, 5000
  • Place, Hans Christian Andersenin museo
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, ODEON-kongressitalo
    ‪4 min kävelymatka‬
  • Place, Hans Christian Andersenin lapsuudenkoti
    ‪6 min kävelymatka‬
VIP Access
Tarjoamansa laadun ja palvelun vuoksi valitut VIP Access -majoituspaikat saavat toistuvasti parhaat asiakasarvostelut.
  • Saat poikkeuksellista palvelua
  • Lisäsäästöjä ja etuja BONUS+ -jäsenille

Huonevaihtoehdot

Kaupunkihuoneisto, 1 keskisuuri parisänky ja vuodesohva, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 65 m²
  • 1 makuuhuone
  • 5 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (150–180 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Kaupunkihuoneisto, 1 keskisuuri parisänky ja vuodesohva, kaupunkinäköala

  • Näkymä kaupungille
  • 40 m²
  • 1 makuuhuone
  • 4 henkilöä
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 vuodesohva (150–180 cm leveä)
  • Ilmainen Wi-Fi

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

City Hotel Nattergalen Apartments

Ravintola, välipalabaari/deli ja tietokonepiste kuuluvat tämän savuttoman huoneistohotellin palveluihin. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on televisio yleisissä tiloissa ja tallelokero vastaanotossa. Jokaisessa huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja astianpesukone. Asiakkaiden käytössä on ilmainen Wi-Fi, taulutelevisio ja egyptinpuuvillaiset lakanat. Siivouspalvelu on saatavilla kerran viikossa.
City Hotel Nattergalen Apartments tarjoaa 5 huonetta. Jokainen huone on yksilöllisesti sisustettu ja kalustettu. Vuoteissa on egyptinpuuvillaiset lakanat ja ylelliset vuodevaatteet. Huoneissa on taulutelevisio. Tämän 3 tähden huoneistohotellin huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, astiat/ruokailuvälineet ja astianpesukone. Kylpyhuoneista löytyy suihku.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja puhelin. Allergiatestatut vuodevaatteet ja silitysrauta/-lauta ovat saatavilla pyynnöstä. Siivous on saatavilla päivittäin.

City Hotel Nattergalen Apartments sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Köyhäinkoulu. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja välipalabaarin/delin. Tässä 3 tähden huoneistohotellissa on 5 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, taulutelevision ja täysikokoisen jääkaapin
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Jos nälkä yllättää, tilaa itsellesi jotain syötävää majoituspaikan ravintolassa
  • Mannermainen aamiainen saatavilla päivittäin lisämaksusta
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat tallelokero vastaanotossa, tietokone ja televisio yleisissä tiloissa
  • Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Odensen eläintarha ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Odense Congress Centerin konferenssikeskus
Majoituspaikasta löytyy ravintola ja välipalabaari/deli. Majoituspaikassa on tietokonepiste, ja Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. City Hotel Nattergalen Apartments, joka on liikematkustukseen soveltuva majoituspaikka, tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös tallelokeron vastaanotossa ja television yleisissä tiloissa.

Tämä 3 tähden huoneistohotelli on savuton.

Asiakkaat voivat lisämaksusta nauttia mannermaisen aamiaisen arkipäivisin klo 6.30–10.00 ja viikonloppuisin klo 7.00–11.00.
Den Gamle Kro – tämä ravintola tarjoilee lounaan ja illallisen.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on rajallinen määrä pysäköintipaikkoja

Paikan päällä olevat ravintolat

  • Den Gamle Kro

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Mannermainen aamiainen saatavilla lisämaksusta klo 6.30–10.00 arkipäivisin ja klo 7.00–11.00 viikonloppuisin; 125 DKK per aikuinen ja 65 DKK per lapsi
  • Ravintola
  • Välipalabaari/herkkukauppa

Makuuhuoneet

  • Allergiatestatut vuodevaatteet
  • Egyptinpuuvillaiset lakanat
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio
  • Televisio yleisissä tiloissa

Työtilat

  • Tietokonepiste
  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Puhelin
  • Päivittäinen siivouspalvelu
  • Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
  • Tallelokero vastaanottotiskillä
  • Vastaanotto avoinna osan vuorokaudesta

Sijainti

  • Golfkentän vieressä

Tekemistä

  • 18-reikäinen golfkenttä lähistöllä
  • Biljardipöytä
  • Valinnaisia golfetuja

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Yleistä

  • 5 majoitustilaa
  • Yksilöllinen sisustus
  • Yksilölliset kalusteet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 8.00–22.00
Sisäänkirjautuminen tapahtuu muualla kuin majoituspaikan tiloissa. Sisäänkirjautumispaikka: Hans Mules Gade 5, Odense, Funen, 5000, Denmark.
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 22.00 jälkeen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Tämän majoitusliikkeen aamiainen tarjoillaan 350 metrin päässä sijaitsevassa hotellissa.

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Vauvansänky on saatavilla 150.0 DKK:n suuruista maksua vastaan per yöpyminen.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Maksu mannermaisesta aamiaisesta: noin 125.00 DKK aikuisille ja 65.00 DKK lapsille
  • Vauvansänky: 150.0 DKK per yöpyminen

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 8.00–22.00.
Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: Hans Mules Gade 5, Odense, Funen, 5000, Denmark
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 22.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Aparthotel City Hotel Odense Apartments Odense
Odense City Hotel Odense Apartments Aparthotel
Aparthotel City Hotel Odense Apartments
City Hotel Odense Apartments Odense
City Odense
City Hotel Apartments
City
City Odense Apartments Odense
City Nattergalen Apartments
City Hotel Odense Apartments
City Hotel Nattergalen Apartments Odense
City Hotel Nattergalen Apartments Aparthotel
City Hotel Nattergalen Apartments Aparthotel Odense

City Hotel Nattergalen Apartments – arvostelut

Arvostelut

8,2

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 36 kautta 83 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 28 kautta 83 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 11 kautta 83 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 5 kautta 83 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 3 kautta 83 arvostelua

7,8/10

Siisteys

8,0/10

Henkilökunta ja palvelu

7,2/10

Palvelut/mukavuudet

6,8/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Judith

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä
Spacious apartment right in pedestrian area with nearby restaurants and sites. Perfect!
Yöpyi 1 yön toukokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys

Central location

Very central location. However, no air condition and so the noise from the street was a bit loud due to the open windows.
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Paul

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä
Staff greet us at each visit, very friendly and helpful. Kitchen is well stocked with plates, cups, flatware and enough pans and utensils. Toaster/oven would be a nice addition. Few electrical outlets for modern times but adequate.
Yöpyi 4 yötä syyskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Jeanette

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä
The fkat was huge and therefore tookma while to warm up. Apart from that it was brilliant and great location.
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Lina

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä

A very nice apartment!

It was a beautiful apartment in the city centre. It was a well equipped kitchen with all utilities we as a family needed. Nice furniture and the beds were comfortable. There was a TV with many channels. Clean bathroom with a shower and many fluffy towels. The service we received from the staff when we checked in was very useful. We could also park the car in the back of the hotel for a smaller payment.
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Amanda

Hyvää: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
The apartment was nice, with a lot of windows and centrally located. Not ideal place to stay if you have a car. Right next to a bar where people were loud and yelling till about 0500. We slept terribly. Closing the windows did nothing to keep out the noise. It was also very hot inside, without air conditioning. The shampoo and conditioner bottles were empty.
Yöpyi 1 yön kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Kjetil

Hyvää: Siisteys ja viestintä
Huonoa: Palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
The apartment need to be upgraded
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2023
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Mathias

Fine space in citycenter, but noisy from outside

A fine very large open apartment, with a bedroom and toilet. The living room an kitchen, was a nice space to hang out for our friends. A few things that could be better. We had booked for 4 people, but was missing a sheet for the sleeping sofa, and the thin mattres was quite disgusting. The windows didnt take much of the noise from the streets just outside, specielly during the night (friday night) it was really noisy. Before leaving you need to clean up the kitchen and do the dishes, and empty the dishwasher. Would have been a good service to just start the dishwasher before leaving/checking out
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Norbert

Hyvää: Siisteys ja viestintä
Huonoa: Huoneen mukavuus

Hot, boring and too expensive

High and narrow stairs up to rooms that were boringly decorated. Extremely hot because you couldn't open the skylight and let the heat out. Only one electrical outlet for each bed, where the hotel staff was too lazy to plug in the reading lights. I had to crawl under one of the beds to do it myself. I had to pick up (and then leave) the key to the room in the main building, which was 400 meters away in another part of the city center. However, the location of the apartment was good in the middle of the city.
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Gabor

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä

Great apartment for price!

All in all, fantastic apartment for the price and I would be happy book this again for my next longer stay in Odense. It's spatious, nicely decorated, functional, well-equipped and cosy. This was perfect, apart from a few small negatives: 1) Something about the bathroom plumbing system isn't ideal. The floor has some vent connected to the building system and there's a terrible odor filling the bathroom at random times. In good weather I could just open a window, but in winter this would be a bigger issue. 2) While the central location is great, I was surprised about the noise level at night coming through the bedroom windows. The hotel kindly provides some earplugs without asking, but on Friday night these were insufficient to deal with all the drunk shouting people on the street and it was difficult to find any sleep. Of course I realize that the hotel can hardly be blamed for this, but it's still relevant to know about this location if you prefer the quiet.
Yöpyi 6 yötä heinäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Michael

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja viestintä
Stor flot lejlighed med den BEDSTE placering
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Susanne

Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja viestintä
Det var en meget fin lejlighed, som ligger centralt lige ved gågaden. Desværre var der meget natteliv både fredag og lørdag, og det trækker den samlede oplevelse meget ned. Vi vågnede mange gange i løbet af natten pga. larmen, og det til trods for at vi sov med ørepropper. Dvs at det bør sættes ekstra lyddæmpende ruder i.
Yöpyi 2 yötä tammikuussa 2026
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Janni

Hyvää: Siisteys ja viestintä
En rigtig stor og lækker lejlighed med en utrolig god placering Det er tredje gang vi nyder et ophold her, men ikke sidste gang
Yöpyi 1 yön marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Naja

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä
Der var rent og pænt, og der var lige det, man har behov for. Dog en hel del larm fra gaden, som selv ørepropper ikke helt kan udelukke. Sengene var meget behagelige.
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Berit madsbøll

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä

Feriedage i Odense

Beliggenhed er fantastisk I starten af hovedgaden. Spisesteder og drinks muligheder inden for 5-7 minutters gang City bus som kører i ring gratis til seværdigheder i byen ligger også inden for 4 min gang. Eneste problem var vandtrykket i bruser Parkering var muligt ved selve hotellet til billig pris. Vi valgte morgen buffet på selve hotellet og det var alle pengene værd
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Hans

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä

Centralt

Vi bodde i lägenhet mitt på gågatan perfekt läge för att promenera till allt.
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Thomas

Hyvää: Huoneen mukavuus ja viestintä
Huonoa: Siisteys
Selve indretningen af værelset/lejligheden var rigtig fin. Men i virkelig dårlig stand. Ved det ene vindue har rullegardinet kun i det ene hængsel. Rengøringen var elendig og der var meget larm fra gaden.
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

6/10 Kohtalainen

Søren Schmidt

Meget slidt lejlighed!

Lejligheden trænger til hjælp! Meget Slidte gardiner der gør at hele lejligheden er lyst op så snart solen står op(der mangler gardin i skråvinduet), lurvet gulvtæppe i opgang og selve lejligheden, og en del af vinduerne er rådne og utætte, hvilket gør at alt støj fra gaden ryger lige ind i lejligheden. Derudover er der dårlig lugt i lejligheden, hvilket gjorde at vi måtte lufte kraftigt ud i ca 20 min inden luften var tålelig.
Yöpyi 1 yön huhtikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä

Børneferie

Skønt ophold lige midt i byen tæt på alt hvad man skal bruge, når man rejser med børn.
Yöpyi 2 yötä huhtikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

4/10 Huono

Tarkistettu asiakas

Hyvää: Viestintä
Huonoa: Huoneen mukavuus
Der var virkelig meget larm fra gade og den café som ligger lige ned uder lejligheden !
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Peter

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä

Godt og centralt

Dejlig hotel lejlighed. Ligger lige ved gågaden, så man kan tydeligt høre nå¨r der snakkes nede på gaden. Lejligheden havde alle nødvendige ting. Venligt personale ved indtjekningen, som foregik på selve hotellet. Ligger i gå afsaten fra de mest populære ting i Odense centrum.
Yöpyi 2 yötä maaliskuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Bernt K

Hyvää: Viestintä
Ældre lejlighed med fantastisk beliggenhed, tæt på Domkirke/H.C. Andersens hus m.m Ligger på start gågade. Indtjekning og parkering foregår 6-800 m fra lejlighed, god betjening
Yöpyi 2 yötä helmikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Lone Schmidt

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä

Super god lejlighed

Super hyggelig lejlighed, der var pænt og rent alle steder, lige bortset fra noget af servicen og gryderne i køkkenet. Skal vi til Odense igen, vil vi helt klart gerne bo samme sted igen. Super sød og hjælpsom betjening
Yöpyi 2 yötä tammikuussa 2025
Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

Dennis

Hyvää: Siisteys, huoneen mukavuus ja viestintä
Dejligt centralt hotel. Og ekstremt venligt personale. Følte mig virkelig velkommen
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2024
Tarkistettu arvostelu

8/10 Hyvä

Joost

Hyvää: Siisteys ja viestintä
God lejlighed i overgade til en fin pris
Yöpyi 2 yötä marraskuussa 2024