Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Immaculate 2 hengen talo, uima-allas, aurinkoterassi, ranta, vuoristomaisemat, Wi-Fi

Valitse pÀivÀt nÀhdÀksesi hinnat

Majoituspaikan Immaculate 2 hengen talo, uima-allas, aurinkoterassi, ranta, vuoristomaisemat, Wi-Fi valokuvagalleria

Ranta lÀhistöllÀ, aurinkotuoleja, rantapyyhkeitÀ
Uima-allas
Ulkopuoli
Ulkoalueet
Ulkoalueet

Arvostelut

9,2 kautta 10.
Upea

Koko koti

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöÀ85 mÂČ

Suositut palvelut/mukavuudet

  • PysĂ€köinti saatavilla
  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesukone
  • LemmikkiystĂ€vĂ€llinen
  • Uima-allas
  • Grilli

Tutustu alueeseen

NÀytÀ kartalla
San Juan De Los Terreros, Almeria Sol
  • Place, PulpĂ­ Geode
    â€Ș7 min ajomatka‬
  • Place, AguilĂłn Golf
    â€Ș11 min ajomatka‬
  • Place, Calarreonan uimaranta
    â€Ș22 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmÀÀsi kuuluvien jÀsenten kÀytössÀ.

Immaculate 2 hengen talo, uima-allas, aurinkoterassi, ranta, vuoristomaisemat, Wi-Fi

Talo on kalustettu erittÀin korkeatasoisesti, oleskelutila ja ruokailutila, marmoriportaat johtavat ensimmÀiseen kerrokseen. KeittiössÀ on tÀysin varustettu uuni, liesi, astianpesukone, mikroaaltouuni, leivÀnpaahdin, vedenkeitin ja kaikki tarvitsemasi keittovÀlineet. Ovi keittiöstÀ johtaa pieneen takaosaan, jossa on hyödyllinen alue, kuten pesukone ja pesuallas. Pohjakerroksessa on erittÀin mukava suihkuhuone, jossa wc, pesuallas ja alaosa. Aulassa on 3-paikkainen sohva, joka muuttuu helposti erittÀin mukavaksi parivuodeksi. SiellÀ on myös 2-paikkainen sohva, iso sohvapöytÀ ja sivupöytÀ. RuokapöydÀssÀ on suuri pöytÀistuin 6 ja ihana lipasto. SiellÀ on ilmastointilaite ja kattotuuletin. Englanti ja espanja Wi-Fi-TV, CD / DVD-soitin. Marmoriportaikko johtaa 1. kerrokseen, jossa on kahden hengen huone ja kahden hengen huone, sÀngyt voidaan vetoketjulla tehdÀ erittÀin mukavasta king-size-vuoteesta. Molemmissa makuuhuoneissa on suuret sisÀÀnrakennetut vaatekaapit, joissa lipasto. Molemmat huoneet ovat tÀysin ilmastoituja, ja niissÀ on myös kattotuuletin jokaiselle, joka ei pidÀ ilmastoinnista. EnsimmÀisessÀ kerroksessa on iso kylpyhuone, jossa suihku kylpyamme-wc: n ja bideen yli. Portaikko laskeutumisesta ulottuu suurelle kattoterassille, joka on ihanteellinen auringonottoon ja josta on nÀkymÀt vuorille. KÀytettÀvissÀ on BBQ, aurinkotuoleja, aurinkovarjo ja rantatuoleja. SekÀ aurinkoterassilla ettÀ edessÀ patio on pöytÀ ja tuolit. Talo on lÀhellÀ maisemoitua puutarhaa ja uima-allas on vain 50 metrin pÀÀssÀ.


Mukavuudet ja nÀhtÀvyydet San Juan: Kauniit hiekkarannat ovat vain muutaman minuutin kÀvelymatkan pÀÀssÀ talosta. Palmujen reunustamalla kÀvelykadulla venytetÀÀn lahden pituutta erilaisilla ravintoloilla ja rantakahviloilla. Talo on muutaman minuutin kÀvelymatkan pÀÀssÀ maisemoidulta alueelta, johon sisÀltyy lasten leikkipaikka. PöytÀtennis, koripallo ja jalkapallo ranta kuntosali tarvikkeet ovat alueella. Rantapaikkoja on runsaasti. KylÀssÀ on myös paljon ravintoloita, baareja, 2 supermarketia ja muita kauppoja. Viiden minuutin ajomatkan pÀÀssÀ on monia pieniÀ hiekkarantoja, jotka ovat ihanteellisia pienille lapsille ja turvallisia uimiseen. San Juanilla on oma golfkenttÀ - golf Aguillion, joka sijaitsee ympÀröivÀn vuorijonojen juurella. 18-reikÀinen par 70 -kurssi, josta on panoraamanÀkymÀt koko San Juanille ja ympÀröiville alueille. San Juan pÀÀsee parhaiten Murcian lentokentÀltÀ, joka on noin tunnin ajomatkan pÀÀssÀ uutta hiljaista maksullista moottoritietÀ. Almerian lentokenttÀ on noin tunnin ja neljÀnneksen pÀÀssÀ.

LÀheiset mielenkiintoiset paikat: San Juan on kaunis pieni kylÀ, jolla on vÀitetysti alueen parhaat rannat ja varmasti turvallisin. Koska Mojacar on noin 30 km etelÀÀn ja Espanjan kaupunki Aguilas on vain 9 km pohjoiseen, se on loistava keskus kaikkien alueen nÀhtÀvyyksien katselemiseen. TÀtÀ rannikkoa pitkin on monia lahtia ja pieniÀ rantoja, ja hienoja rannikkokÀvelyjÀ yhdistÀÀ lahdet pohjoiseen. ViehÀttÀvÀ kukkulan rinteessÀ oleva Mojacar-kylÀ on tutustumisen arvoinen viehÀttÀvien pienten kauppojen, kapeiden kadujen ja lukuisten baarien ja ravintoloiden kanssa. Ihastuttavaa Aguilasin kaupunkia, jossa on huvivenesatama, laaja valikoima matkailupalveluita ja ihana neliö, joka sijaitsee puutarhassa, jossa voit rentoutua ja ruokailla ulkosalla. Muinainen Lorcan kaupunki on 40 km pÀÀssÀ. Pohjois-Almerian alueella on monia mielenkiintoisia ja houkuttelevia sisÀkaupunkeja ja kyliÀ. Kaikilla on oma luonteensa ja minne ikinÀ menetkin, löydÀt aina piilotettuja aarteita paljastaessasi joitain tÀmÀn koskemattoman Espanjan alueen kauneutta.

Paikalliset kÀvelyretket: San Juan de los Terreros tunnetaan Andualucian porttina sen sijainnin vuoksi Murcian ja Almerian rajoilla. Se on lomakeskus, joka on kasvanut pienen kalastajakylÀn ympÀrillÀ ja on kuuluisa luolataloistaan ja rauhallisista rannoistaan, jotka ovat turvallisia koko perheelle. KylÀn symboli on linna, jonka Charles 111 rakensi vuonna 1764 puolustaakseen rannikkoa berberien hyökkÀyksiltÀ. Voit kÀvellÀ lyhyen, mutta mielenkiintoisen kÀvelymatkan torniin, josta on upeat nÀkymÀt rannikolle ja alas. Lomakeskuksen takana olevat vuorien terÀvÀt sakot huiput kehystÀvÀt taivaanrannan auringon laskiessa. Kauempana vuoristossa on vanhoja rauta- ja hopeakaivoksia, ja jÀykkÀ ylÀmÀkeÀ on hyvÀ kannattaa nÀhdÀksemme vanhoja töitÀ ja pilaantuneita kyliÀ, joissa kaivostyölÀiset asuivat. TÀmÀ on ihanteellinen paikka koko perheelle ja leutojen talvien kanssa, keskimÀÀrÀiset lÀmpötilat 20 astetta ja noin. 320 aurinkoista pÀivÀÀ tekee siitÀ tÀydellisen tauon mistÀ tahansa vuodenajasta.
TÀmÀ huvila sijaitsee vain lyhyen kÀvelymatkan pÀÀssÀ kohteesta Cuartelin poukama. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden kÀyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 5 minuutin kĂ€velymatkan pÀÀssĂ€ kohteesta Cuartelin poukama ja 9 minuutin kĂ€velymatkan pÀÀssĂ€ kohteesta Rabiosa merenranta
TÀmÀ huvila tarjoaa asiakkaiden kÀyttöön grillejÀ ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympÀri vuorokauden.

TÀmÀ huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lĂ€histöllĂ€
  • Rantapyyhkeet
  • Rantatuolit

Uima-altaat/kylpylÀ

  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi

PysÀköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto suositeltu
  • Paikan pÀÀllĂ€ pysĂ€köinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • JÀÀkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • KeittovĂ€lineet, astiat ja ruokailuvĂ€lineet
  • LeivĂ€npaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • RuokapöytĂ€

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • RuokapöytĂ€

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Grilli
  • Parveke
  • Puutarhakalusteet

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lÀmmitys

  • Ilmastointi
  • LĂ€mmitys

Lemmikit

  • LemmikkiystĂ€vĂ€llinen
  • Vain koirat ovat tervetulleita
  • Korkeintaan 10 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • KylĂ€ssĂ€
  • LĂ€hellĂ€ lahtea
  • LĂ€hellĂ€ meren rantaa
  • Sairaalan lĂ€hellĂ€
  • Vuoristossa

TekemistÀ

  • Golf
  • Golfmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Hevosten ratsastusmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • PyörĂ€ilymahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Uintimahdollisuus lĂ€histöllĂ€

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta hĂ€kĂ€varoittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa hĂ€kĂ€varoitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan hĂ€kĂ€varoittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Ensiapulaukku
  • Suoratelkilukko

YleistÀ

  • Yksikön koko: 85 neliömetriĂ€

KÀytÀnnöt

SisÀÀnkirjautuminen

SisÀÀnkirjautuminen alkaa klo 16.30

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

SisÀÀnkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisÀÀn- ja uloskirjautumiseen sÀhköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat sallitaan
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 10 kg per lemmikki)
  • AvustajaelĂ€imistĂ€ ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien jÀrjestÀminen ei ole sallittua

TupakointikÀytÀnnöt

Tupakointi ei ole sallittu

TÀrkeÀÀ tietoa

HyvÀ tietÀÀ

TÀtÀ majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankÀynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tÀtÀ varausta. Yksityisen majoittajan mÀÀrittÀmÀ peruutuskÀytÀntö koskee varaustasi.
LisÀhenkilöistÀ saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
SisÀÀnkirjautumisen yhteydessÀ saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekÀ pankki- tai luottokortti tai kÀteisellÀ maksettava takuumaksu mahdollisten lisÀmaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisÀÀnkirjautumishetkellÀ, ja niistÀ saatetaan veloittaa lisÀmaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmÀtapahtumien jÀrjestÀminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa hÀkÀvaroitinta. Harkitse kannettavan hÀkÀvaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
TÀmÀn majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
TÀtÀ majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sÀhköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisÀÀn- ja uloskirjautumisohjeet sÀhköpostitse. Saat myös Vrbolta sÀhköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero VFT/AL/04118

LisÀmaininnat

  • Kansallisten sÀÀdösten vuoksi paikan pÀÀllĂ€ maksettavat summat eivĂ€t voi ylittÀÀ 1000 GBP:n suuruista summaa. Saat lisĂ€tietoja asiasta ottamalla yhteyttĂ€ majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Arvostelut

Just 8min walk to beautiful safe sandy beaches, bars & restaurants, Internet – arvostelut

9,2

Upea

8,2/10

Siisteys
Arvosana 10 - Loistava. 24 kautta 43 arvostelua
Arvosana 8 - HyvÀ. 18 kautta 43 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 43 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 43 arvostelua
Arvosana 2 - HirveÀ. 0 kautta 43 arvostelua

Arvostelut

8/10 HyvÀ

Maria jose P.

En general muy buena experiencia
Yöpyi 6 yötÀ elokuussa 2025

8/10 HyvÀ

Antonio H.

HyvÀÀ: Siisteys

Positivo

Las instalaciones perfectas, equipamiento perfecto no le falta de nada, la limpieza general perfecta, lo recomiendo vale la pena disfrutar de todo lo mencionado.
Yöpyi 7 yötÀ elokuussa 2025

10/10 Loistava

Julio P.

HyvÀÀ: Siisteys

Sol playa y descanso

Todo fantåstico tal cual la descripción del anuncio.Un alojamiento comodo y muy bien conservado, todo muy limpio. Dormitorio principal amplio con gran armario empotrado y dormitorio con doa camas pequeñas. Todas las eatancias con aire acondicionado y ventiladores de techo.El entorno un sitio muy tranquilo con playas maravillosas y una gran oferta hostelera .La comunicación con Celia siempre precisa y råpida.
Yöpyi 9 yötÀ heinÀkuussa 2025

8/10 HyvÀ

MarĂ­a C.

Huonoa: Siisteys

BUENAS VACACIONES EN GENERAL

La vivienda es aceptable un muy buena ubicaciĂłn a 10 minutos andando al centro para las playas cogĂ­amos vehĂ­culo porque nos gusta recorrer las calas, la propietaria encantadora tuvimos un par de inconvenientes y los solucionĂł rĂĄpidamente pero la limpieza de la vivienda no es aceptable tuvimos que volver a limpiar nosotros toda la casa incluidas las cortinas de las duchas y lo ventiladores de techo.. y aviso que no somos de las personas que se quejan por todo.... Esto Ășltimo lo querĂ­a decir para que lo tengan en cuenta los propietarios si se paga por la limpieza de la vivienda tiene que estar limpia. Por lo demĂĄs todo ok.
Yöpyi 8 yötÀ heinÀkuussa 2025

8/10 HyvÀ

Dolores C.

HyvÀÀ: Siisteys
Todo bien.
Yöpyi 6 yötÀ heinÀkuussa 2025

8/10 HyvÀ

Gregor N., Pinto, España

HyvÀÀ: Siisteys
Buen sitio para tranquilidad y cercanía a la playa. Casa perfecta para 2 o 4 personas, bastante nueva.Pueblo pequeño sin grandes aglomeraciones, tiendas y bares, no necesitas coche para nada pråcticamente.... (Cuando terminarån la obra que estå al lado va a estar mucho mejor).
Yöpyi 9 yötÀ heinÀkuussa 2025

6/10 OK

Javier P.

Un siete sobre 10

Buena
Yöpyi 6 yötÀ syyskuussa 2024

8/10 HyvÀ

Sergio P.

HyvÀÀ: Siisteys

MUY BUEN APARTAMENTO

EL APARTAMENTO ESTA MUY BIEN UBICADO Y LA GESTION ES MUY BUENA, RECOMENDABLE 100X100.
Yöpyi 6 yötÀ elokuussa 2024

10/10 Loistava

Dominik P., DĂŒsseldorf

HyvÀÀ: Siisteys

Fast wie Zuhause

Wir sind bereits das zweite Mal in diesem Haus untergekommen um hier unsere Ferien zu verbringen und es gibt einfach nichts zu meckern. Wer eine schöne Zeit verbringen möchte sollte hier unterkommen.
Yöpyi 23 yötÀ heinÀkuussa 2024

8/10 HyvÀ

Sonia A.

HyvÀÀ: Siisteys

Bien

Muy buena ubicaciĂłn
Yöpyi 5 yötÀ heinÀkuussa 2024

10/10 Loistava

Emilio B.

HyvÀÀ: Siisteys

Perfecto.

Una estancia de 10. La dueña es muy atenta y siempre responde råpidamente, resolviendo cualquier problema en minutos.
Yöpyi 6 yötÀ kesÀkuussa 2024

10/10 Loistava

Janet P.

HyvÀÀ: Siisteys

Great Location

Property situated in a great location within walking distance of the beach, bars, restaurants and supermarkets. There was air conditioning in 3 rooms and the property was fully equipped with great extras such as beach towels, beach umbrellas and an ice box. Plenty of on street parking outside the property. A new dishwasher had been installed in the kitchen.
Yöpyi 10 yötÀ syyskuussa 2023

10/10 Loistava

Kim P.

HyvÀÀ: Siisteys

Very nice accomodation

We enjoyed our stay very much and would definitely return! Thanks!
Yöpyi 20 yötÀ heinÀkuussa 2023

10/10 Loistava

Manuela S.

HyvÀÀ: Siisteys

Familienurlaub

Es war ein sehr schöner Urlaub. Wir haben uns sehr wohl gefĂŒhlt im Haus. San Juan de los Terreros ist fĂŒr mich meine zweite Heimat.
Yöpyi 12 yötÀ heinÀkuussa 2023

10/10 Loistava

Ian G., Colchester

HyvÀÀ: Siisteys

First Month away!!

Beautiful weather not a cloud in the sky for 29 days. Easy walk down to beach and bars, good selection of restaurants. Good Sunday Market just a 5 minute walk. Very Spanish which reflected well in the prices.
Yöpyi 29 yötÀ huhtikuussa 2023

10/10 Loistava

Monika V.

Merece la pena

Situado algo alejado del tumulto de gente la vivienda merece la pena. Buenos espacios y una terraza espectacular para desayunos veraniegos. La anfitriona muy agradable y resolutiva. Volveremos y es muy recomendable para familias con menores ( mis hijos tienen 6 y 9 años)
Yöpyi 5 yötÀ elokuussa 2022

8/10 HyvÀ

Victor D.

Excelente ubicacion

El sitio estĂĄ muy bien y es muy tranquilo y estĂĄ muy bien nos ha gustado mucho.
Yöpyi 7 yötÀ elokuussa 2022

8/10 HyvÀ

Juan Carlos T.

HyvÀÀ: Siisteys

Vacaciones en San Juan de los Terreros

El alojamiento se corresponde con la descripciĂłn y Celia Anne ha respondido con rapidez a las consultas que le hemos hecho. En lo que respecta al alojamiento, podrĂ­a calificarlo como muy bien o incluso excelente si no fuera por algĂșn que otro detalle. La puerta del frigorifico no cerraba bien, la manilla del baño de abajo daba problemas y el extractor de ese baño no funcionaba. Lo peor fue que el Ășltimo dĂ­a tuvimos la visita de un hjo y su pareja y al abrir el sofĂĄ cama para que durmieran estaba demasiado sucio y el colchĂłn inutilizable. Una lĂĄstima, porque por lo demĂĄs, todo fue bien. Lo mejor, que hubiera aire acondicionado en las habitaciones y el salĂłn, con el calor que hizo hubiera sido insoportable sin ello. La piscina bien, un poco pequeña para la urbanizaciĂłn pero nunca estuvo demasiado llena y la gente era educada y responsable por lo general, aunque el abuso de cremas solares hacĂ­a que el agua estuviera algo turbia en algĂșn momento. En resumen, para cuatro personas estuvo bien, pero si hay que usar el sofĂĄ cama es otra cosa. En cuanto a la zona, hay unas calas fantĂĄsticas pero un poco saturadas de gente, al menos hasta el 15 de agosto, despuĂ©s ya estuvo un poco mĂĄs despejado.
Yöpyi 8 yötÀ elokuussa 2022

8/10 HyvÀ

Manuel S.

HyvÀÀ: Siisteys

Casa rosa

Hemos estado muy bien, casa bien ubicada y con todas las comodidades, repetiremos
Yöpyi 5 yötÀ heinÀkuussa 2022

8/10 HyvÀ

Joaquin C.

HyvÀÀ: Siisteys

July holidays

Nice house with communal pool just around the corner. Quite area with good beaches and amenities. We would definitely repeat in the future.
Yöpyi 7 yötÀ heinÀkuussa 2022

10/10 Loistava

Emilio C.

HyvÀÀ: Siisteys

Excelente

No se puede pedir mĂĄs, cuidado cada detalle de utensilios y limpieza
Yöpyi 9 yötÀ elokuussa 2021

8/10 HyvÀ

francisco p.

HyvÀÀ: Siisteys

Estancia muy cĂłmoda.

La casa estĂĄ fenomenal, aunque le harĂ­a falta alguna manita de poca cosa, la estancia ha sido muy cĂłmoda. La vivienda estĂĄ ubicada en una zona muy buena, es una zona tranquila alejada de los ruidos del pueblo, pero a la vez muy cerca de la playa. Andando se tardarĂ­a unos 15min y en coche no llega a 3min. Nos ha gustado mucho y repetiremos seguro.
Yöpyi 7 yötÀ elokuussa 2021

8/10 HyvÀ

Ángel B.

Bueno

Bueno
Yöpyi 7 yötÀ heinÀkuussa 2021

10/10 Loistava

Yasmina C., Bournemouth

HyvÀÀ: Siisteys

Very Good

Excellent, modern, well maintained property. Scrupulously clean, you feel at home here.

8/10 HyvÀ

Réa G.

maison a etages tout confort haut de gamme

j ai bien aimé y rester une semaine :maison confortable,propre et trÚs bien aménagée, et petite terrasse sur le toit au soleil, fantastique pour la bronzette! par contre,constructions d immeuble alentour et donc bruits matinaux de gros engins :-( ainsi que la mer qui est tout de meme a 10mn a pied ( j ai du mal lire l annonce,car je pensais que la maison était plus proche de la mer ,et du moins que j en aurai la vue depuis le toit, alors que plutÎt vision des toits des maisons mitoyennes et de la montagne. autrement Célia the owner etait trÚs dispo via internet pour répondre a mes demandes :-)
Yöpyi 7 yötÀ helmikuussa 2019