Ota rohkeasti minuun yhteyttĂ€ kysymyksillĂ€ nolla kuusi, viisikymmentĂ€kahdeksan, viisikymmentĂ€yksi, viisikymmentĂ€, kolmekymmentĂ€yksi. Viereinen maalaistalo koostuu 1930-luvulta perĂ€isin olevasta kartanosta, 240 mÂČ ja sen metsĂ€puistosta 1,7 hehtaaria. Talo tarjoaa suuria tiloja, kattokorkeus 3m, raikkautta, mukavuutta ja rentoutumista kaikkina vuodenaikoina.
Voit kysyÀ meiltÀ kaikkia kysymyksiÀsi nollakuusi, viisikymmentÀkahdeksan, viisikymmentÀyksi, viisikymmentÀ, kolmekymmentÀyksi.
Le Mas des Marbres Sauvages tarjoaa remontoidun talon, jonka on sisustanut taiteilija. Polykromilaatat ja alkuperĂ€iset taustakuvat, jotka liittyvĂ€t uusiin asennuksiin, sĂ€hkö- ja saniteettitilat. Nauti terassista, jossa on iso marmoripöytĂ€ ja kesĂ€keittiö, 50 mÂČ: n olohuone ja ruokasali, tilavat makuuhuoneet, 20 m2 kylpyhuone ja 2 suihkuhuonetta ....
PanoraamanÀkymÀ puiston 1. kerroksesta ja Canigoun huippukokouksesta.
Tule lepÀÀmÀÀn 1,7 hehtaarin puistoon itÀvÀn pajun varjossa maaseudun sydÀmessÀ, riippumatossa tai lepotuolissa. Maan ilmapiiri on taattu: rauhallisesti laiduntavat hevoset ovat tietyin aikoina lÀhimpiÀ naapureitasi, lintujen laulu rokkaa.
Tulet olemaan lÀhellÀ merta nauttimaan tÀstÀ kauniista alueesta ja kÀvelemÀÀn jalka tai polkupyörÀllÀ, myös auto voi viettÀÀ lomaa.
Viiden minuutin pÀÀssÀ olympia-uima-altaalta, Europa, joka oli Laure Manodoun koulutuskeskus.
PysÀköintipaikat kadulla vuokralaisille
KotielÀimet tervetuloa ilmoittamalla siitÀ omistajalle vuokrasopimuksen aikana
2 tason talo:
âą pohjakerroksessa,
- olohuoneen ruokasali, jonka pinta-ala on 50mÂČ,
- 30 mÂČ: n vanhemmissa kĂ€ytettĂ€vĂ€ sviitti 'Cupid' suihkulla ja pesuallasella, parivuode ja lasten sĂ€nky.
- itsenÀinen, varustettu keittiö, sÀhköliesi, mikroaaltouuni, kahvinkeitin, jÀÀkaappipakastin, astianpesukone, paella-pakkaus.
- ItsenÀinen WC
âą 1. kerroksessa 7 makuuhuonetta:
- kirjasto, video, 30 mÂČ: n musiikkitila, cd-soitin, retrolevysoitin, mukavasti varustettu mukavalla kulma-vuodesohvalla, josta on henkeĂ€salpaavat nĂ€kymĂ€t puistoon, Canigoun ja auringonlaskuun.
-Fushia-huone, 20 mÂČ, koristeellisella takalla, 1 parisĂ€nky, iso vaatekaappi, laattalattia ja erittĂ€in kirkas jaksollinen taustakuva
- 'japanilainen' huone, 12 mÂČ, 2 sĂ€nkyĂ€, koristeellinen takka, laatoitus ja erittĂ€in kirkas jaksollinen taustakuva
-makuuhuone ('hÀÀt-nasturtium', 15mÂČ, parivuode ja jaksokaappi, koristeellinen marmoritakka, johtaen kylpyhuoneeseen, jossa suihku, pesuallas ja WC
- 'Turquin' huone, 20mÂČ, 2 sĂ€nkyĂ€, koristeellisella marmoritakalla, josta on nĂ€kymĂ€t puistoon ja nauttia upeasta auringonlaskusta, jakson vaatekaappi.
- iso 20 mÂČ: n kylpyhuone, joka koostuu kylpyammeesta, suihkusta, pesuallasta ja wc: stĂ€.
- 10 mÂČ: n "Jonquille" -makuuhuone, parivuode ja ajanjakauden peilipöytĂ€, vierekkĂ€inen pukuhuone, nĂ€kymĂ€ puistoon
- ItsenÀinen wc ja pesukone.
Kauden laatat koko talossa
PolkupyörÀnvuokraus saatavuuden mukaan, 25 ⏠/ pyörÀ / viikko
Vuokra luokiteltu turistiksi ***