Blunori-asunto on ilmastoitu ja täysin remontoitu, vain muutaman askeleen päässä rannasta.
Siinä on kaksi makuuhuonetta, yksi kylpyhuone ja tilava olohuone, jossa on täysin varusteltu keittiö.
Valoisasta olohuoneesta on pääsy suurelle terassille, jossa on pöytä, tuoleja ja aurinkotuoleja.
Se kuuluu asuinkompleksiin, jossa on kaksi yhteistä uima-allasta ympäri vuoden avoinna ja vehreät puutarha-alueet luovat rauhallisen ja miellyttävän ilmapiirin.
Alueella on lukuisia ravintoloita, kahviloita, viihdepaikkoja sekä päivittäin avoinna olevia supermarketteja ja minimarketteja, jotka vastaavat kaikkia tarpeitasi majoittumisen aikana.
Kompleksin ulkopuolella on mahdollista pysäköidä ilmaiseksi tai käyttää taksi- ja bussipalveluja vain muutaman metrin päässä asunnosta, mikä tekee liikkumisesta saarella vaivatonta.
Se on ihanteellinen majoitus perheille, pareille tai ystäväryhmille, jotka haluavat nauttia rentouttavasta lomasta tilavassa ja hyvin sijaitsevassa ympäristössä, jossa aurinko ja ranta ovat pääosassa.
Läheisyydessä:
Ostoskeskus: 300 m
Ravintola: 200 m
Shoppailu: 200 m
Minigolf: 350 m
Supermarketti: 300 m
Ranta: 950 m
Golfkenttä: 3 km
Sairaala: 3 km
Marina: 5 km
Lentokenttä: 30 km
Vauvansänky ja syöttötuoli tilattavissa.
Lentokenttäkuljetus (meno‑paluu) mahdollinen lisämaksusta.
Lisäsiivous pyynnöstä lisämaksua vastaan.
Tarjoamme lämpimän tervetulon tervetuloislahjapaketilla, joka sisältää raikasta vettä, viinipullon ja paikallisia hedelmiä.
Saatuamme varauksesi otamme sinuun yhteyttä yksityiskohtien vahvistamiseksi. Jos tarvitset varhaisen tai myöhäisen sisäänkirjautumisen tai haluat tiedustella lemmikin tuomista, lähetä meille viesti ennen varausta, jotta voimme järjestää toiveesi mahdollisuuksien mukaan.