Tämän hostalin palveluihin kuuluu express-uloskirjautuminen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja myyntiautomaatti.
Hostal Albero by eme hoteles tarjoaa 15 ilmastoitua huonetta, joissa on hiustenkuivaaja. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s). Siivous on saatavilla päivittäin.
Hostal Albero by eme hoteles tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa.
Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen virtuaalisen vastaanoton
Sijaitsee 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Hospital San Juan de Dios del Aljarafe ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Multi Factory Aljarafe -ostoskeskus
Hostal Albero by eme hoteles tarjoaa asiakkaiden käyttöön myyntiautomaatin ja express-uloskirjautumisen. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 50+ Mbit/s
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Mukavuudet
Myyntiautomaatti
Virtuaalinen vastaanottotiski
Palvelut asiakkaille
Siivouspalvelu (päivittäin)
Esteettömyys
Ei hissiä
Huoneen palvelut/mukavuudet
Makuuhuone
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Vessapaperi
Muuta
Ilmastointi
Lämmitys
Työpöytä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo milloin tahansa.
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Express-uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
Asiakkaita suositellaan lataamaan majoituspaikan mobiilisovellus Whatsapp ennen sisäänkirjautumista
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Pääsykoodi, yksityinen sisäänkäynti
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja pankkikortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä pääsykoodin. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta. Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto. Asiakkaita suositellaan lataamaan majoituspaikan mobiilisovellus Whatsapp ennen sisäänkirjautumista.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Albero By Eme Hoteles
Hostal Albero by eme hoteles Hostal
Hostal Albero by eme hoteles Sanlucar la Mayor
Hostal Albero by eme hoteles Hostal Sanlucar la Mayor
Hostal Albero by eme hoteles – arvostelut
Arvostelut
9,6
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 4 kautta 5 arvostelua
10–Loistava
4
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 5 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 5 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 5 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 5 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
10/10
Henkilökunta ja palvelu
10/10
Palvelut/mukavuudet
10/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
10/10 Loistava
Cristobal
10.3.2026
Cristobal
Yöpyi 1 yön maaliskuussa 2026
8/10 Hyvä
Noel
18.10.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja huoneen mukavuus
Noel
Yöpyi 2 yötä lokakuussa 2025
10/10 Loistava
Iñaki
Matkusti perheen kanssa
16.8.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Limpio, camas comodas y familiar
Iñaki
Yöpyi 1 yön elokuussa 2025
10/10 Loistava
Valeria
27.7.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Todo fenomenal. Repetiremos seguro
Valeria
Yöpyi 1 yön heinäkuussa 2025
10/10 Loistava
Laura
Matkusti kumppanin kanssa
15.5.2025
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja palvelut/mukavuudet
Fué todo perfecto, el trato telefónico personal, todo muy limpio; la única pega fue que yo hice la reserva como"Albero" y se llamaba de otra manera y nos costó más de medía hora encontrar el lugar .