Asunto MM tarjoaa mukavan ja hiljattain kunnostetun asunnon, jossa on ilmainen WiFi, taulutelevisio ja ilmastointi.
Huoneistossa on makuuhuone, jossa on 2 king-size-vuodetta, mitat 90x210cm, joka voi olla 1 parivuode tai 2 yhden hengen sänky, olohuone, jossa yhden vuodesohvan koko on 14x200cm, kylpyhuone, täysin varustettu keittiö, kaksi taulutelevisiota, ilmastointi.
Mukava terassi etelään yhdistää makuuhuoneen ja olohuoneen.
Asunto MM on helppo saavuttaa autolla ilmaisella pysäköintialueella talon ulkopuolella.
Huoneistoa hallinnoi Hotel Marul, jonka vastaanotto toimii ympäri vuorokauden. Täysi buffetaamiainen on saatavilla hotellissa, kuljetus lentokentälle, lautalla, bussilla tai muunlaisesta avusta.
Yksityisessä talossa, täysin remontoitu huoneisto, joka sijaitsee 1. kerroksessa melko asuinalueella Split nimeltään Spinut, iso ilmainen pysäköinti talon edessä.
Talo sijaitsee lähellä sisäänkäyntiä suojatussa Marjan-metsässä, jossa on kauniita rantoja ja kävely / pyöräily / lenkkeily, joka on ainutlaatuisella paikalla monien Splitin rantojen vierailulle.
Päästäksesi keskustaan, kuuluisaan dioleciansien palatsiin, museoihin ....... on 10 minuutin helpon kävelymatkan päässä katuja, joilla ei ole liikennettä.