Tunne olosi kotoisaksi LUXURY VILLA "PARADISE ON EARTH.
Villa sijaitsee Srinjinen kylÀn hiljaisella alueella, vain 16 km: n pÀÀssÀ kuuluisasta Splitin kaupungista ja 14 km: n pÀÀssÀ Omiƥin kaupungista, jossa on hiekkarantoja ja Cetinan jokea. TÀmÀ voi olla ihanteellinen tukikohta pÀivÀretkille, kuten tutustua Splitiin tai kauniiseen luontoon Cetina-joen kanjonissa tai pienessÀ VÀlimeren kaupungissa Omiƥissa.
TÀmÀ huvila sijaitsee upeassa yksityistiloissa, jossa on 1400 neliömetriÀ. Kun olet syöttÀnyt itsesi, löydÀt itsesi omalta yksityiseltÀ parkkipaikalta, josta voit kirjoittaa kunto- ja toiminta-alueesi ja lÀheisen uima-altaan. Fist-kerroksessa on keittiö, jossa on uusimmat laitteet, ruokailutila ja olohuone, jossa on hienoimpia ja parhaiten valittuja ylellisiÀ huonekaluja. Olohuoneessa oleva sohva voidaan tehdÀ myös 2 hengen sÀngyksi. EnsimmÀisessÀ kerroksessa on myös yhden hengen makuuhuone, jossa on 90x200 vuode ja wc. Toisessa kerroksessa on 3 makuuhuonetta, joissa on 180 x 200 vuodetta ja 2 kylpyhuonetta (toisessa on amme ja toisessa suihku). Ulkoalueella on uima-allas, sauna, kaikenlaisia pelitoimintoja sekÀ BBQ-grilli ja ulkoilualue. Koko kiinteistö on aidattu, joten sinulla on kÀytettÀvissÀnne tÀydellinen yksityisyys.
Kaikki mukavuudet ovat yksinomaan sinua varten. KiinteistössÀ ei ole muita ihmisiÀ paitsi sinÀ.
LisÀtarjous: Silityslauta, Ping-pöytÀ, Uuni, Mikroaaltouuni, Liesi, Kahvinkeitin, Astianpesukone, JÀÀkaappi, Pakastin, Tuuletin / liesituuletin, LeivÀnpaahdin, Vedenkeitin, KeittiövÀlineet tarjottu, Patio / terassi, Kattoterassi / terassi , BBQ Grill, Sauna - Yksityinen, Poreallas - Yksityinen, Suihku, Erillinen WC, Lapset ovat tervetulleita, VuoristonÀkymÀ, Tupakointi sallittu ulkona, Yksityinen puutarha, Internet Enabled TV, Lasten leikkikenttÀ Muu Muu urheilu, Snorklaus PöytÀtennis, Poreallas Kylpyhuone, WC, Bed, Makuuhuone, Omaisuus, Olohuone, Oleskelualue, Ruokailutila, Oleskelualue, SÀhkö, Vesi
Kaikki kiinteistön osat ovat saatavilla vieraille.
Kunnioitamme yksityisyyttÀsi erittÀin paljon, mutta haluamme myös, ettÀ tiedÀtte, ettÀ jos tarvitsemme tarvetta, pyydÀmme sinua.
Villa, jossa aika tuntuu pysÀhtyvÀn ja voit nauttia vain lintujen laulamisesta, kaukana stressistÀ ja hÀmmentymisestÀ. Aikaisin aamulla joku tulee ja puhdistaa altaan sinulle, mutta et hÀiritse ollenkaan.
Vain 15 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ kuuluisasta Splitin kaupungista on mahtava historia, ja 10 minuutin ajomatka Omiƥin pikkukaupunkiin, jossa on hiekka- ja pikkukivirannat, monia ravintoloita, Cetina-joen vesiurheilumahdollisuuksia, jotka tarjoavat paljon aktiviteetteja, kuten koskenlaskua, zip-linjaa, melonta ja paljon muuta. Saat absoluuttisen yksityisyyden hiljaisessa ja koskemattomassa ympÀristössÀ. Villa on hyvin varusteltu, tilava ja siinÀ on kaikki mitÀ tarvitset hyvin rentoihin ja tÀyttyneisiin lomiin. LÀhin kauppa on 600m, lÀhimmÀt ravintolat ovat 6 km pÀÀssÀ.
TÀssÀ huvilassa on ihanteellinen strateginen sijainti:
- 10 minuutin pÀÀssÀ AdrianmerestÀ
- Muutaman minuutin pÀÀssÀ lÀhimmistÀ kaupoista ja ravintolasta.
- A1-moottoritien sisÀÀnkÀynti on vain 15 minuutin pÀÀssÀ (Dugopolje)
- Split ja sen tunnetut nÀhtÀvyydet ovat vain 16 km: n pÀÀssÀ.
- Dubrovnik, Ć ibenik ja muut paikalliset jalokivet ovat alle kahden tunnin pÀÀssĂ€ huvilasta.
LÀhellÀ: NÀhtÀvyydet, Ostokset, Ravintolat, Elokuvateatterit / elokuvateatterit, Museot, Terveys- / kauneuskylpylÀ, Kuntosali / kuntosali, Golf, Tennis, Vesiurheilu, Uinti, PyörÀily, MaastopyörÀily, Vaeltaminen, Kalastus, Kalliokiipeily, Ratsastus \ t , Hieronta, Surfaus, Melonta, PyörÀily, Koskenlasku, Purjehdus, Sairaala
Autolla on suositeltavaa, mutta paikallisesti voit tutustua alueeseemme pyörillÀ.