【Color Nook1】Central Tokyo 15min/Narita 1hr!Station 10min walk!Newly renovated apartment

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 【Color Nook1】Central Tokyo 15min/Narita 1hr!Station 10min walk!Newly renovated apartment valokuvagalleria

Huone
Ulkopuoli
Huone
Huone
Yksityinen keittiö

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti saatavilla
  • Pyykinpesu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Higashishinkoiwa, 4 Chome−13−21, Sinkoiwamansion 205, Tokyo, 0
  • Place, Katsushika Bunka Kaikan
    ‪7 min ajomatka‬
  • Place, TOKYO SKYTREE
    ‪16 min ajomatka‬
  • Place, Tokyo Disneyland®
    ‪30 min ajomatka‬
  • Airport, Tokio (HND-Haneda)
    ‪49 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Color Nook 1

  • 5 henkilöä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

【Color Nook1】Central Tokyo 15min/Narita 1hr!Station 10min walk!Newly renovated apartment

Hotelli
Tämän hotellin palveluihin kuuluu itsepalvelupysäköinti ja pyykinpesutilat.
【Color Nook1】Central Tokyo 15min/Narita 1hr!Station 10min walk!Newly renovated apartment sijaitsee lähellä kohdetta TOKYO SKYTREE. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat ja omatoimisen pysäköinnin (lisämaksusta).
  • Omatoiminen pysäköinti saatavilla maksusta
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja sähköauton latauspiste
  • Sijaitsee 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta TOKYO SKYTREE ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sensoji-temppeli
【Color Nook1】Central Tokyo 15min/Narita 1hr!Station 10min walk!Newly renovated apartment tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden. Pysäköinti on saatavilla lisämaksusta.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä on sähköauton latauspiste
  • Paikan päällä pysäköinti (lisämaksusta)
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Perheystävällinen

  • Pyykinpesutilat

Mukavuudet

  • Pyykinpesutilat

Muuta

  • Rakennettu vuonna 2025

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

【Color Nook1】Central Tokyo 15min/Narita 1hr!Station 10min walk!Newly renovated apartment – arvostelut