Tora Hotel Kitaueno

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Tora Hotel Kitaueno valokuvagalleria

Ruokailutila, jossa on puinen pöytä kahdelle katettuna, valkoiset tuolit, maljakko valkoisilla kukilla ja taustalla valkoinen jääkaappi.
Kompakti keittiö, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni ja puukalusteet.
Moderni, pelkistetty huone, jossa on tatamimatto, sänky, pieni pöytä ja tuoli. Huoneesta on liukuovi, joka johtaa ruokailutilaan, jossa on pöytä ja tuoleja.
Hotellihuone, jossa on kaksi sänkyä, suuri peili, ruukkukasvi ja ikkuna, jossa on verhot.
Huoneessa on tatamimatto lattialla, matala pöytä, seinälle ripustettu naulakko, ruukussa oleva kasvi ja ikkuna, jossa on verhot.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
1-4-4 Kitaueno, Tokyo, Tokyo Prefecture, 110-0014
  • Place, Uenon puisto
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Place, Tokion kansallismuseo
    ‪12 min kävelymatka‬
  • Place, Uenon eläintarha
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Airport, Tokio (HND-Haneda)
    ‪43 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

4min to Ueno# 5F Modern Villa

  • 15 henkilöä
  • 1 futon (125–150 cm leveä) ja 3 parisänkyä

Huone

  • 31 henkilöä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Tora Hotel Kitaueno

Tämän hotellin palveluihin kuuluu ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
Ilmastoiduissa huoneissa on hiustenkuivaaja. Kaikissa huoneissa on keittiö.
Tora Hotel Kitaueno sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Uenon puisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa.
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Sijaitsee 9 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Uenon puisto ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Sensoji-temppeli
Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Perheystävällinen

  • Keittiö huoneessa

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Saippua
  • Sampoo

Ruoka ja juoma

  • Keittiö

Muuta

  • Ilmastointi
  • Lämmitys
  • Pyykinpesukone
  • Työpöytä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunkivero voidaan veloittaa majoituspaikassa, ja sen määrä voi olla 100–10 000 JPY per henkilö, per yö perustuen yökohtaiseen huonehintaan. Huomaa, että poikkeuksia saatetaan soveltaa. Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Tora Hotel Kitaueno – arvostelut