Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Äskettäin listattu - Kunnostettu T2 Apartemento Olho do Mar, Olhos de Agua, Albuferia

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Äskettäin listattu - Kunnostettu T2 Apartemento Olho do Mar, Olhos de Agua, Albuferia valokuvagalleria

Ranta
Sisätilat
Ulkoruokailutilat
Sisätilat
2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet

Arvostelut

9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä76 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Olhos de Água, Faro
  • Place, Praia dos Olhos de Águan ranta
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, Balaia-golfkylä
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Pine Cliffs-golfkeskus
    ‪4 min ajomatka‬
  • Airport, Faro (FAO-Faron kansainvälinen lentokenttä)
    ‪35 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Äskettäin listattu - Kunnostettu T2 Apartemento Olho do Mar, Olhos de Agua, Albuferia

Äskettäin listattu tilava kahden makuuhuoneen, kahden kylpyhuoneen huoneisto, joka on kunnostettu ja on maalattu juuri vasta. Kaunis täysin kalustettu huoneisto, jossa on kaikki uudet huonekalut, kodinkoneet ja ilmastointi oleskelutilassa ja makuuhuoneissa, on yksityisessä osakehuoneistossa, jossa on suuri uima-allas. Huoneisto sijaitsee erinomaisella paikalla Olhos de Aguassa ja on 500 metrin päässä upeasta rannasta. Kahvilat, kaupat, bussipysäkki, supermarketit ja ravintolat ovat 200 metrin päässä.

Tämä loma-asunto rannalla sijaitsee erinomaisella paikalla Albufeiralla upealla Algarven rannikolla, Portugalissa, joka sijaitsee Olhos de Aguassa. Albuferian kaupunki vilkkaalla yöelämällään sijaitsee lyhyen bussimatkan päässä. Balaia-golfkenttä on hyvin lähellä ja maailmankuulu Vilamoura-golfkenttä on 20 minuutin päässä.

Huoneistossa on osoitettu yksityinen autopaikka, josta pääsee hissillä pysäköintialueelta.

Huoneisto koostuu:
Makuuhuone 1 - parisänky ja sisäänrakennettu vaatekaappi
Makuuhuone 2 - kaksi sänkyä, sisäänrakennettu vaatekaappi, TV ja pääsy parvekkeelle.
Kylpyhuoneet - on olemassa kaksi suurta kylpyhuonetta, joista molemmissa on suihkut ja toisessa on kylpyamme. Löydät pesukoneen myös yhden kylpyhuoneen sisäänrakennetusta kaapista.
Keittiö - Täysin varusteltu keittiö, jossa uusi uuni, astianpesukone ja iso jääkaappi ja pakastin. Käytössäsi on mikroaaltouuni, kahvinkeitin, vedenkeitin leivänpaahdin ja käsisekoitin.
Lounge - Suuressa oleskelutilassa on vuodesohva, joka mahtuu 2 henkeä mukavasti, ja erityisen suuri ruokapöytä, johon mahtuu 6 henkilöä. Huone on uusittu ja siinä on uudet huonekalut.
Etukansi - tilava etukansi, jossa on käytettävissä uusi ulkokäyttö, on ihanteellinen paikka rentoutua ja siepata aamu- ja päivänpäivät.
Wifi ja kaapeli-tv on saatavana huoneistossa

Vieras pääsy

Huoneisto on omavarainen ja sopii lyhyeen tai pitkäaikaiseen oleskeluun. Siellä suuri uima-allas lepotuoleilla ja kompleksi palvelee hissi. Huoneistoihin pääsee pyyhkäisemällä fob-autoa.

Vuorovaikutus vieraiden kanssa

En ole käytettävissä henkilökohtaisesti, mutta kiinteistönhoitaja tapaa ja toivottaa sinut tervetulleeksi asuntoon saapuessasi ja olemaan pääyhteyspisteesi loman ajan.

Muita huomioitavia asioita

Huoneisto on ihanteellinen perheille ja pariskunnille, jotka haluavat nauttia rauhallisesta ja rentouttavasta ilmapiiristä Olhos de Aguassa. Huoneisto ei sovellu suuremmille ryhmille, jotka nauttivat energisemmästä ilmapiiristä. Täällä on tiukat ”talosäännöt” sen varmistamiseksi, että muilla kehityksessä olevilla asukkailla ei ole syytä valittaa.

Huoneisto on ehdottomasti savuton asunto ja pyydämme tupakoitsijoita käyttämään parvekkeella sijaitsevia tuhkakuppeja, jos haluat polttaa. Lisämaksuja veloitetaan, jos asunnossa todetaan tupakointineen sisällä
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Praia dos Olhos de Águan ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Balaia-golfkylä ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta The Strip (ravintolakatu)
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Pakastin
  • Tehosekoitin
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapelikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Hissi
  • Huoneessa esteettömyyttä helpottavat ominaisuudet
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Golfmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.
  • Yksikön koko: 76 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 23209

Newly Built - Renovated T2 Apartemento Olho do Mar, Olhos de Agua, Albuferia – arvostelut