Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu poreallas ja pyykinpesutilat. Huoneistossa on pyykinpesukoneet ja keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on ruokailualue, kahvin-/teenkeitin, parveke ja älytelevisio.
Ilmastoiduissa huoneissa on tallelokerot ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on parveke. Keittiöissä tai kettokomeroissa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue.
Kylpyhuoneista löytyy suihku. Huoneissa on älytelevisio.
Tässä huoneistossa käytössäsi on poreallas.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Benalmádenan venesatama. Majoituspaikassa on saatavilla poreallas ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja parvekkeen.
Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja parveke
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Benalmádenan venesatama ja 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Carihuela-ranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön porealtaan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Ranta lähistöllä
Uima-altaat/kylpylä
Poreallas
Internet
Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittonurkkaus
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Leivänpaahdin
Liesi
Mikroaaltouuni
Vedenkeitin
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Suihku
Oleskelutilat
Erillinen ruokailualue
Viihdetarjonta
Älytelevisio
Ulkotilat
Parveke
Pesulapalvelu
Pyykinpesukone
Pyykinpesutilat
Ilmastointi ja lämmitys
Ilmastointi
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Majoittajan kommentti: Cuenta con una amplia terraza para fumadores
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Tallelokero
Sijainti
Kaupungin keskustassa
Lähellä meren rantaa
Turvallisuusominaisuudet
Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
Yksikön koko: 45 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 1
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Cuenta con una amplia terraza para fumadores
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Apartamento Studio Marina Suite Apartment
Apartamento Studio Marina Suite Benalmádena
Apartamento Studio Marina Suite Apartment Benalmádena
Apartamento Studio Marina Suite – arvostelut
Arvostelut
8,8
Loistava
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 3 arvostelua
10–Loistava
2
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 3 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 3 arvostelua
6–OK
1
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua
2–Hirveä
0
9,4/10
Siisteys
Arvostelut
6/10 OK
Willem v., Beverwijk, Netherlands
14.5.2025
Hyvää: Siisteys
Nice, but communication is a nightmare
Nice place. Clean at first sight, but mold in the bathroom was not what we expected.The area is lively with many restaurants, but filled with noisy drunk brits and loud music. Good thing about the apartment is that you don’t hear any of it in the room.Checking in turned out to be a nightmare. The advert says the host speaks english, but doesn’t. We tried calling multiple times to let the know we were delayed, but no answer on the given number. We got a call back from a friend who did speak english and who checked us in.There were a lot of muscitos in the room.
Willem v.
Yöpyi 2 yötä toukokuussa 2025
10/10 Loistava
Matthew P.
24.9.2024
Hyvää: Siisteys
Perfect little apartment
The apartment is perfect for a stay for two. It is a small space but has everything a couple would need. Well equipped with good air conditioning, a comfy bed, small but useful kitchen, nice bathroom and large balcony. It is in a great location where everything needed is a short walk away around the marina. The only thing missing is access to some sort of pool but this didn’t take away from our trip.
Matthew P.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2024
10/10 Loistava
Julie B.
27.9.2023
Hyvää: Siisteys
Une superbe location
C’est parfait!…
L’hôte Ronald est super gentil et très réactif lors de communication, les retours se font très rapidement.
La location est au centre de l’activité mais est tellement bien isolée que c’est le calme dans l’appart
À bientôt