Koko loma-asunto

Villa Magale With a Pool

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Villa Magale With a Pool valokuvagalleria

Huvila | Uima-allas | Ulkouima-allas
Huvila | Oleskelualue
Huvila | Ruokailu
Huvila | Yksityinen keittiö
Huvila | 5 makuuhuonetta, yksilöllisesti kalustettu, silitysrauta/-lauta

Koko koti

5 makuuhuonetta6 kylpyhuonetta10 henkilöä280 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pysäköinti sisältyy hintaan

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Biograd na Moru, 13
  • Place, Biograd na Morun satama
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Salvia Spa Medical Wellness
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Ilirija Tennis Center
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Airport, Zadar (ZAD)
    ‪34 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Villa Magale With a Pool

Tämän savuttoman huvilan palveluihin kuuluu ulkouima-allas, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Huvilassa asiakkaiden käytössä on keittiö, pyykinpesukone/kuivausrumpu ja 6 kylpyhuonetta.
Huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja silitysrauta/-lauta. Jokainen huone on yksilöllisesti kalustettu. Kaikissa huoneissa on keittiö.
Tässä huvilassa käytössäsi on ulkouima-allas.
Villa Magale With a Pool sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Biograd na Morun satama. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan. Jokainen huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja pyykinpesukoneen/kuivausrummun.
  • Kaikissa huviloissa on tarjolla keittiöt, pyykinpesukoneet/kuivausrummut ja 6 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Sijaitsee vain 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Biograd na Morun satama ja 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Salvia Spa Medical Wellness
Villa Magale With a Pool tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Makuuhuoneet

  • 5 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 6 kylpyhuonetta

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone/kuivausrumpu

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksilölliset kalusteet

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 16.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunki perii kaupunkiveron, joka maksetaan majoituspaikassa. Veron määrä riippuu kaudesta, eikä sitä välttämättä peritä ympäri vuoden. Muita poikkeuksia tai alennuksia saatetaan soveltaa. Lisätietoja saat ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevia tietoja käyttäen.
  • Kaupungin perimä vero: 1.10.–31.3. välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.75 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei veloiteta alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Kaupungin perimä vero: 1.4.–30.9. välisenä aikana 1.50 EUR per henkilö per yö aikuisilta ja 0.75 EUR per yö 12–17 vuotta vanhoilta asiakkailta. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sähköpostitse.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Villa Magale With a Pool Villa
Villa Magale With a Pool Biograd na Moru
Villa Magale With a Pool Villa Biograd na Moru

Villa Magale With a Pool – arvostelut