Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

RURAL HOUSE, LA ALBORADA DE LA ALGARA

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan RURAL HOUSE, LA ALBORADA DE LA ALGARA valokuvagalleria

Uima-allas
Uima-allas
Ulkopuoli
Internet, vuodevaatteet
Hiustenkuivaaja, bidee, pyyhkeet, saippua

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
El Ronquillo, Sevilla
  • Place, Santa Olalla del Calan linna
    ‪18 min ajomatka‬
  • Place, Olympiastadion
    ‪31 min ajomatka‬
  • Place, Isla Mágica -teemapuisto
    ‪32 min ajomatka‬
  • Airport, Sevilla (SVQ-San Pablo)
    ‪44 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

RURAL HOUSE, LA ALBORADA DE LA ALGARA

Tämän majoituspaikan palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Majoituspaikassa on pyykinpesukone ja hiustenkuivaaja.
Huoneissa on ilmastointi. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, bidee ja hiustenkuivaaja.
Tämä majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Majoituspaikassa tarjoaa asiakkaiden käytettäväksi pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu huone, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone ja hiustenkuivaaja
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 49,2 km:n päässä kohteesta Sevillan katedraali ja 44 km:n päässä kohteesta Isla Mágica -teemapuisto
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämän majoituspaikan turvallisuusominaisuuksiin kuuluu palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero VUT/SE/015405

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

RURAL HOUSE, LA ALBORADA DE LA ALGARA – arvostelut