Vaikuttava kolmen makuuhuoneen huoneisto on täysin uusittu pääkaupungin keskustan sydämessä, muutaman metrin päässä Madridin kulttuuritaulun valtameresta, vain kymmenen minuutin päässä Chuecasta ja Malasasta.
Kauniilla sisustussuunnittelulla ja täysin varustetulla varustuksella kaikki yksityiskohdat on hoidettu, jotta vierailustasi saataisiin mahtava menestys.
Siinä on olohuone, jossa on vuodesohva. Sen vieressä ja erottamalla liukuvat japanilaiset ovet, makuuhuone, jossa on kaksi erillistä vuodetta pesässä. Seuraavaksi suuri itsenäinen keittiö, jossa on oma ruokasali, jossa on kaikki tarvittavat välineet kaikkien tarpeiden kattamiseksi. Kaksi muuta makuuhuonetta muodostavat tilan, joista toisessa on parivuode ja oma kylpyhuone ja toisessa kaksi erillistä vuodetta. Täydellinen kylpyhuone täyttää asunnon.
Kaikkien suurta kiinnostusta herättävien kohteiden - matkailun ja vapaa-ajan - vieressä. Kun jätät sen, pääset kaikki pääkaupungin sosiaaliseen hälinästä. Saapuessaan rauha ja rentoutuminen taataan.
Talo sijaitsee kolmannessa kerroksessa ilman hissiä.