Ylellinen huvilamme sijaitsee Kissimmee-järven Berkley Resortin rauhallisella erillisalueella. Tämä aidatulla ja turvallisella tavalla varustettu vartija 24 tuntia vuorokaudessa. Huvila on yksikerroksinen ja siinä on 4 makuuhuonetta, 3 kylpyhuonetta ja oma uima-allas ja spa, ja siitä on näkymä pienelle järvelle takana. Kaasugrilli / BBQ on saatavana ilmaiseksi vieraille. Tenniskenttä (ilmainen lomailijoille) on 50 metrin päässä kodistamme. Huvilassa on saatavana neljä tennismailaa ja useita palloja. Huvila on täysin ilmastoitu, sisustus ja kalustus korkeimmalle tasolle, ja siinä on paljon viimeisimpiä päivityksiä, kuten: uudet sängyt ja makuuhuoneen kalusteet sekä kaikki kylpyhuoneet täysin mallinnetut. Huvilassa on muodollinen ruokasali ja ruokailutila sekä aamiaisbaari. Keittiössä on iso sähköuuni ja liesi, mikroaaltouuni, iso jääkaappipakastin, astianpesukone ja jätehuoltoyksikkö. Olohuoneessa on kaksi sohvaa, joissa on 40 tuuman HD-televisio, jossa Roku-suoratoistokeppi ja blue ray -soitin. Televisioita, joissa on Roku-suoratoistokepit, on saatavana myös pää- ja toisessa päämakuuhuoneessa.
Päämakuuhuoneessa on queen-size-vuode kylpyhuoneella ja TV: llä ja 'hotellityyppinen' tallelokero, joka on riittävän suuri kannettavan tietokoneen majoittamiseen. Toisessa ja kolmannessa makuuhuoneessa on kaksi erillistä sänkyä; viereisellä kylpyhuoneella. Neljän hengen makuuhuoneessa on myös queen-size-vuode ja oma kylpyhuone ja TV.
Pinnasänky on saatavilla tarvittaessa.
Poreallaspesukone ja kuivausrumpu ovat saatavilla ja ilmaiseksi käytettäväksi autotallissa.
Lemmikkieläimet tai tupakointi ovat kiellettyjä.
Kaikki nähtävä ja koettava lähellä kohdetta Lake Berkley's Resort. Kissimmeessä / Orlandossa on loputon luettelo tekemistä. Löydät * Suurimmat huvipuistot (Disney World, Universal Studios jne.) * Suurimmat vesipuistot (Blizzard Beach, Typhon Lagoon, Water Mania, Aquatica jne.) * Suurimmat illallisohjelmat (Medieval Times, Arabian Nights jne.) * Suurimpien eläinten erikoistarjoukset (Animal Kingdom, Seaworld, Discovery Cove (uida delfiinien kanssa jne.)) * Major Entertainment (Seikkailunsaaret, Church Street Station, Downtown Disney jne.) Ja paljon, paljon muuta. Voit matkustaa rannat, käy Kennedyn avaruuskeskuksessa, nauti elämästä Bushin puutarhassa (Rollercoaster Park) ... tai voit ... pelata golfia (kaiken ikäisille), käydä ratsastuksessa, pelata tennistä tai lentopalloa, meloa (Shingle Creek on noin 5 minuutin päässä), pelata biljardia, käydä ostoksilla, käydä klubeilla yöllä tai voit vain rentoutua ja nauttia auringosta oman yksityisen uima-altaan vieressä ... näet ... Kun tulet, näet miksi pidetään yhtenä planeetan suurimmista nähtävyyksistä!