Koko loma-asunto
Your Family Will Love the Private Pool at Your Private Villa in Reunion Resort and Spa, Orlando Signature Villa 3805
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Your Family Will Love the Private Pool at Your Private Villa in Reunion Resort and Spa, Orlando Signature Villa 3805 valokuvagalleria





Koko koti
8 makuuhuonetta8 kylpyhuonetta22 henkilöä450 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

1021 Castle Pines Court, Kissimmee, FL, 34747
- Place, Jack Nicklaus Course11 min kävelymatka
- Place, Reunion Resort Golf Course3 min ajomatka
- Place, Walt Disney World® Resort11 min ajomatka
- Airport, Orlando, Florida (MCO-Orlandon kansainvälinen lentoasema)35 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Villa in Reunion Resort & Spa 1362
Villa in Reunion Resort & Spa 1362
- Uima-allas
- Poreallas
- Keittiö
- Kuivausrumpu
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankki-/luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Sisäänkirjautumispaikka poikkeaa majoituspaikan sijainnista. Sisäänkirjautuminen tapahtuu täällä: At the local
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.





