Hyvä vanhanaikainen, moderni japanilaistyylinen rakennus rauhallisella asuinalueella, jossa on monia historiallisia nähtävyyksiä lähellä Osakan linnaa.Se on harvinainen 120 neliön Mesonet-tyyppi, jonka on suunnitellut kuuluisa arkkitehti.Alueella on harvinainen olohuone, jossa on korkeat katot ja japanilaistyylinen teehuone.
Lähin metroasema, Tamasoun asema, on 1 minuutin kävelymatkan päässä.JR Tamazun asema on myös 5 minuutin kävelymatkan päässä.Se on lähellä keskustan keskustaa, ja ostoskeskukset, ravintolat, supermarketit jne. Ovat hyvin täyttäviä.Shinsaibashi / Dotonbori-alue, Umeda-alue, Osaka-linna, Shitennojin temppeli ja Osaka Dome ovat 5–15 minuutin ajomatkan päässä.
Jopa 10 henkilöä
3 makuuhuonetta (1 parivuode x 2 sänkyä x 6 yhden hengen futon-vuodetta) olohuone, 1 kylpyhuone pukuhuoneella, 2 wc: tä pesualtaalla
Rice-liesi, uuni, IH-uuni, jääkaappi, ruoanlaitto, paistinpannu, ruuanlaittovälineet, perusmaalaus, kuppi, lasi, astiat jne.
Pyyhe, kylpypyyhe, shampoo, hoitoaine, vartalon saippua, hammasharja, kuivausrumpu jne.
Ilmastointi, ilmainen Wi-Fi, TV, pölynimuri, pesukone, kuivausrumpu jne.
Halutessasi opastamme sinulle suositellut kaupat ja matkailukohteet.Kun selviämme huoneeseen liittyvistä ongelmista, ota rohkeasti yhteyttä.
-Kuromonin markkinajuna 10 minuuttia
-Denden Town Train ja 13 minuutin kävelymatka
-Dotonbori ei Glico-junaa ja 15 minuuttia jalka
-Shinsaibashi-asema 10 minuuttia
-18 minuuttia spa-maailman junalla
-Uusi maailma · Tsutenkaku Train 15 minuuttia
-Abeno Harukas juna 15 minuuttia
-5 minuutin kävelymatkan päässä Osaka Castle Parkista
-Kaiyukan Train 30 minuuttia
-30 minuuttia yleisellä studiolla Japanin junalla