Koko huoneisto
Orange House
3.0 tähden majoituspaikka
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Orange House valokuvagalleria





Arvostelut
8,68,6 kautta 10.
Loistava
Suositut palvelut/mukavuudet
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesu
- Keittiö
Tutustu alueeseen

1-21-14 Sangenyahigashi, Taisho Ward, Osaka, Osaka, 551-0002
- Kyocera Dome OsakaPlace, Kyocera Dome Osaka7 min kävelymatka
- Aeon-ostoskeskus Osakan DomecityPlace, Aeon-ostoskeskus Osakan Domecity9 min kävelymatka
- DotonboriPlace, Dotonbori4 min ajomatka
- Osaka (KIX-Kansain kansainvälinen lentoasema)Airport, Osaka (KIX-Kansain kansainvälinen lentoasema)65 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hotel Abitare Namba West
Naniwa
Hotel Abitare Namba West
Naniwa
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Kuivausrumpu
- Ilmainen Wi-Fi
4.6 kautta 5, Upea, 803 arvostelua
4,6
Upea
803 arvostelua

The OneFive Osaka Namba Dotonbori
Minami
The OneFive Osaka Namba Dotonbori
Minami
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesu
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden
3.9 kautta 5, Hyvä, 801 arvostelua
3,9
Hyvä
801 arvostelua
Hinta on 33 €
33 €
26.5.–27.5.

JAPAVISTA Wonderland
Minato
JAPAVISTA Wonderland
Minato
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesu
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 10 arvostelua
4,8
Poikkeuksellisen hyvä
10 arvostelua

MAIDO - DOYANEN HOTELS
Nishinari
MAIDO - DOYANEN HOTELS
Nishinari
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesu
- Mikroaaltouuni
4.0 kautta 5, Erittäin hyvä, 32 arvostelua
4,0
Erittäin hyvä
32 arvostelua
Hinta on 18 €
18 €
8.6.–9.6.

Hotel Monterey La Soeur Osaka
Chuo
Hotel Monterey La Soeur Osaka
Chuo
- Poreallas
- Kylpylä
- Ravintola
- Ilmastointi
4.4 kautta 5, Loistava, 1 002 arvostelua
4,4
Loistava
1 002 arvostelua
Hinta on 66 €
66 €
31.5.–1.6.

WELLSTAY Osaka Shinimamiya
Nishinari
WELLSTAY Osaka Shinimamiya
Nishinari
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.3 kautta 5, Loistava, 59 arvostelua
4,3
Loistava
59 arvostelua

Perfect Life nanbanishi
Naniwa
Perfect Life nanbanishi
Naniwa
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.4 kautta 5, Loistava, 5 arvostelua
4,4
Loistava
5 arvostelua
Hinta on 83 €
83 €
25.5.–26.5.

ESLEAD HOTEL Namba South 2
Naniwa
ESLEAD HOTEL Namba South 2
Naniwa
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.8 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 62 arvostelua
4,8
Poikkeuksellisen hyvä
62 arvostelua

b&Namba3
Kita
b&Namba3
Kita
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

GN98 Osakaminpaku
Naniwa
GN98 Osakaminpaku
Naniwa
- Keittiö
- Pyykinpesukone
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
4.5 kautta 5, Upea, 62 arvostelua
4,5
Upea
62 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Orange House
Tämän asuinrakennuksen palveluihin kuuluu kattoterassi, pyykinpesutilat ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Jokaisessa huoneistossa on LCD-televisio, digitaalikanavat ja keittiö, jossa on jääkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, ilmainen Wi-Fi ja riisinkeitin. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Orange House tarjoaa 3 huonetta, joissa on riisinkeitin ja hiustenkuivaaja. Näissä yksilöllisesti sisustetuissa ja kalustetuissa huoneissa on työpöytä. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku, ilmaiset hygieniatuotteet ja hammasharjat ja -tahna.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. 32-tuumainen LCD-televisio, digitaalikanavat.
Orange House sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Kyocera Dome Osaka. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, kattoterassi ja pyykinpesutilat. Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 3 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja LCD-television
- Ilmainen Wi-Fi
- Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja kattoterassi
- Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Kyocera Dome Osaka ja 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Dotonbori
Orange House tarjoaa asiakkaiden käyttöön kattoterassin ja pyykinpesutilat. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.
Tämä 3 tähden huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 2.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 2.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Turvalokero
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
- Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
- Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Kaupunkivero voidaan veloittaa majoituspaikassa, ja sen määrä voi olla 100–10 000 JPY per henkilö, per yö perustuen yökohtaiseen huonehintaan. Huomaa, että poikkeuksia saatetaan soveltaa. Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Pysäköintimaksu lähellä sijaitsevalla pysäköintialueella: 700 JPY per päivä (30 metrin päässä)
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä luottokortti mahdollisten lisämaksujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 2.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaat saavat ohjeet turvalokeron käyttämiseen.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
- Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
ORANGE HOUSE Apartment Osaka
ORANGE HOUSE Osaka
ORANGE HOUSE Osaka
ORANGE HOUSE Apartment
ORANGE HOUSE Apartment Osaka