Se on etelÀÀn / kaakkoon suuntautuva bungalow, tÀysin kunnostettu ja sisustettu, suljetussa jalankulkijakompleksissa, ilman melua, Campo Internacional de Maspalomasin (Gran Canarian etelÀpuolella) etuoikeutetussa ympÀristössÀ.
Rivitalo bungalow, jossa on paljon viehÀtysvoimaa.
Hyödyllinen pinta-ala on noin. 50 m2 jaettu kahteen kerrokseen:
* Pohjakerros:
Ruokasali, jossa korkealaatuinen vuodesohva, erittÀin mukava istua ja sÀnky.
ASTRA-satelliitti-TV, radio, CD-soitin, DVD-soitin
IlmastointiinvertterijÀrjestelmÀ (kuuma ja kylmÀ)
MiellyttÀvÀ ja mukava sisustus,
Moderni keittiö, jolla on runsaasti sÀilytyskapasiteettia,
Iso terassi on erittÀin kalustettu ruokapöydÀllÀ ja 4 tuolilla, kahdella nojatuolilla ja sohvapöydÀllÀ, kahdella lepotuoleilla, joissa mukavat patjat. Terassi on aidattu, siinÀ on ovi ja sitÀ ympÀröivÀt kasvit yksityisyyden lisÀÀmiseksi.
* YlÀkerrassa:
1 kahden hengen huone, suurella sÀngyllÀ, 1,60 x 1,90 m, kahdella huippuluokan yksilöllisellÀ patjalla, 1 kylpyhuone ja parveke, josta on upeat nÀkymÀt uima-altaalle ja puutarhaan.
Kapasiteetti 2 hengelle ja korkeintaan yksi ylimÀÀrÀinen vieras tai 2 aikuista ja 2 lasta.
* LisÀvarusteet:
Pyykinpesukone, suuri jÀÀkaappi 3 laatikolla varustetulla pakastimella, ei pakkasta, 2-renkaisinen keraaminen liesi, mikroaaltouuni, kahvinkeitin, leivÀnpaahdin, juicer, silitysrauta, silityslauta, hiustenkuivaaja, vedenkeitin, sÀhköinen pöytÀgrilli, sÀhköhana, sÀhköuuni, jossa grilli, pyyhkeet, lakanat ja 100% puuvillaa peitot, rantapyyhkeet, pölynimuri, ruokailuvÀlineet ja puhdistusaineet. Saippua, wc-paperi, astianpesukone, kylpygeeli jne.
TÀmÀ etelÀÀn / kaakkoon suuntautuva bungalow on erittÀin valoisa ja aurinkoinen ja siinÀ on runsaasti ulkotilaa, sekÀ yksityistÀ ettÀ yhteisökÀyttöön. Se on tÀysin varustettu kaikella, mitÀ tarvitset miellyttÀvÀÀn ja mukavaan lomaan.
Yleisiin tiloihin kuuluvat puutarhat, iso uima-allas aurinkotuoleilla, erillinen lastenallas.
Ihanteellinen perhelomille.
Bungalow sijaitsee Campo Internacional de Maspalomasissa. Se on etuoikeutettu alue, rauhallinen, tasainen, suurilla viheralueilla, kasveilla ja kukilla ympÀri vuoden, ihanteellinen kÀvelyyn, pyörÀilyyn. TÀÀltÀ löydÀt kaikenlaisia palveluita kompleksin lÀhellÀ. Ja mikÀ tÀrkeintÀ: ehdottoman fantastinen sÀÀ ympÀri vuoden.
Suoraan kompleksin edessÀ on bussipysÀkki, joka kommunikoi suoraan lentokentÀn kanssa.
GC1-moottoritielle on suora sisÀÀnkÀynti ja poistuminen 400 metrin pÀÀssÀ.
Autot voidaan pysÀköidÀ ilmaiseksi suoraan kompleksin eteen tai lÀhelle.
TÀssÀ turistikompleksissa on supermarket ja monimutkaisen ympÀrillÀ on pieni ostoskeskus, jossa on baareja, ravintoloita, kauppoja. Hyvin lÀhellÀ kompleksia, noin 150 metrin pÀÀssÀ, on Faro II -ostoskeskus sekÀ useita huvipuistoja.
Muut suuret ostoskeskukset noin 10 ja 15 minuutin kÀvelymatkan pÀÀssÀ.
Maspalomasin ranta. Hiekkaranta kristallinkirkaisilla vesillÀ noin 1600 m: n pÀÀssÀ. GolfkenttÀ noin 200 m. Baareja, ravintoloita, autonvuokraus, tenniskenttiÀ, polkupyörÀn vuokraus monimutkaisen ympÀrillÀ.
EtÀisyys Gran Canarian lentokentÀlle noin. 30 km.
BussipysÀkki suoraan kompleksin edessÀ. Se on yhteydessÀ suoraan lentokentÀn ja Las Palmasin kaupungin kanssa.
Alueella, kÀvelyetÀisyydellÀ, on useita aktiviteetteja ja nÀhtÀvyyksiÀ:
Aqualand Maspalomas, Palmitos Park Maspalomas ja paljon muuta. Tarjolla on aktiviteetteja jokaiseen makuun.
Teemapuistot lÀhellÀ
Vesiurheilu, sukellus jne. muutaman kilometrin.
Maspalomasin golfklubi noin 200 m
Tenniskerho, jossa on monia tenniskenttiÀ, jotka rajoittuvat kompleksiin
PitkÀt useita kilometriÀ pitkiÀ kÀvelykatuja upeita rantoja pitkin, kauniit Maspalomas-dyynit, ostoskeskukset, ravintolat kutsuvat rentouttaville ja viihdyttÀville kÀvelyretkille.
Valtava JUMBO-ostoskeskus Playa del InglésissÀ on 15 minuutin kÀvelymatkan pÀÀssÀ.
Niille aktiivisemmille vierailijoille on kÀytÀnnöllistÀ vuokrata auto, jolla liikkuu helpommin saarella ja kÀydÀ suuren kauneuden ja turistien kiinnostuksen kohteissa.