Can Lau -tila sijaitsee saaren pohjoisosassa, muutaman minuutin ajomatkan pÀÀssÀ Can Picafortista ja Alcudiasta kauniine rannoineen. Maatilalta pÀÀset helposti jalka Santa Margalidan kaupunkiin kaupungin suosituimpiin paikkoihin, kuten baareihin, ravintoloihin, kahviloihin ja markkinoille.
Maatilalla on kaikki itsessÀÀn, appelsiinipuiden ympÀröimÀ puutarha ja upeat nÀkymÀt terassilta. Rentoutumisalueet ovat viihtyisiÀ ja moderneja, jaetut ulkoterassilla, aina parhaat nÀkymÀt suolaisen veden uima-altaalle, pituus 12 x 6. Ulkosuihku ja ulkouima-allas ja lÀmmitetty poreallas uima-altaan terassin vieressÀ. LÀhistöllÀ on, pöytÀtennis, jalkapallo tavoitteet, leikkitila, 2, grillausta, yksi suoraan keittiön terassilla ja toinen BBQ lÀhellÀ uima-allasta, on myös upea terassi ensimmÀisessÀ kerroksessa. TÀÀllÀ voit myös nauttia upeista nÀkymistÀ Serra de Tramuntanalle. Kolme USB-liitÀnnÀllÀ varustettua musiikkijÀrjestelmÀÀ: yksi uima-altaan vieressÀ ja yksi keittiön vieressÀ olevalla terassilla tarjoavat akustisen taustan, joka sopii henkilökohtaisiin hetkiisi ulkona nautinnoissa.
500 mÂČ: n tila puhdasta ylellisyyttĂ€ odottaa sinua. Kaikissa huoneissa on ilmastointi ja lĂ€mmitys. Houkutteleva oleskelutila vie sinut suoraan olohuoneeseen, varustettuna sohvalla, televisiolla, DVD ja CD-soittimella, Internet-yhteys sekĂ€ Netflix ja X-box. Samassa huoneessa on iso ruokapöytĂ€, jossa on tarpeeksi paikkoja kaikille vieraille. Keittiö, neljĂ€ valkoisessa muodossa olevaa kahden hengen makuuhuonetta ja kolme suihkulla varustettua kylpyhuonetta (joista kaksi on oma kylpyhuone) on jaettu kaikissa kerroksissa. Kuntosali tarjoaa heille tarpeeksi tilaa ja oikeat liikuntavĂ€lineet fyysiseen kuntoonsa.
TIEDOT VAKUUDESTA romanttinen mallorcavillas.
-.Oppaus: enintÀÀn 8 henkilölle (plus 2 vauvaa)
.-12 x 5 m iso uima-allas, 1,7 m syvÀ, ÀÀretön suolaisen veden uima-allas ulkosuihkulla ja ulkokylpytynnyrillÀ.
.-Laitteet: 2 saksalaista ja englantilaista satelliitti-tv, Smart TV, jolla on pÀÀsy Netflixiin, CD- ja DVD-soittimet, X-Box One, langaton Internet (DSL), pesukone ja astianpesukone, kuivausrumpu, kuntosali, poreallas, lÀmmitys, ilmastointi, grilli , Elektroninen tikanheitto, pingispöytÀ, biljardi ulkoalueella, shakki, 1 pinnasÀnky ja syöttötuoli saatavana ja paljon muuta.
.-Huoneet 4 kahden hengen huonetta + 3 kylpyhuonetta (2 kylpyhuonetta) + 1 ulko-wc uima-altaan lÀhellÀ.
-Lemmikit: PyydÀ tietoja.
.-Tontti 14 000 mÂČ
-Olettava pinta 500 mÂČ
.-Asfaltoitu tie
.-Suuri puutarha uima-altaalla + poreallas.
LĂ€hin rannat:
-Rannan ranta "Alcudian lahti" (13 km)
-Playa Picafortin ranta (13.1 km)
-Rannalla "Son Baulo" (13,2 km)
-Rannan Torrent des Revellar (13. 4 km)
Mielenkiintoiset kohteet "Santa Margalida" (1,5 km)
Supermarket "Bip" kotiinkuljetuksella
Pankkiautomaatti Banca maaliskuussa
Viikkomarkkinat "Santa Margalida" lauantaisin.
Palma de Mallorcan lentokenttÀ (46,0 km)
Ihanteellinen paikka viettÀÀ lomaa.
ROMANTICMALLORCAVILLAS