Talo, 4 makuuhuonetta, 4 kylpyhuonetta, 2 terassia ja oma uima-allas. Se sijaitsee Macarena-alueella, muutaman minuutin kävelymatkan päässä tärkeimmistä monumentteista ja nähtävyyksistä. Siinä on kapasiteetti jopa 8 henkilöä.
Portaissa on 2 pääkerrosta yhdistettyinä (ei hissiä).
Ensimmäinen kerros: olohuone vuodesohvalla, kirjoituspöytä, 2 nojatuolia ja TV. Käytävä johtaa 3: een 4 makuuhuonetta. Päässä on parivuode ja kylpyhuone kylpyammeella. Toinen, jossa kaksi erillistä vuodetta ja kylpyhuone suihkulla; ja kolmas makuuhuone, jossa on kaksi erillistä vuodetta ja erillinen kylpyhuone.
Toinen kerros: Makuuhuone n. 4, jossa kaksi erillistä vuodetta ja kylpyhuone. Siinä on suuri ja viihtyisä ruokailuhuone, jossa on pöytä ja tuolit. Keittiössä on kaikki tarvittavat laitteet ja astiat. Uuni, astianpesukone ja pesukone sisältyvät.
Terassi: Pääterassi näyttää keittiön laajennuksena. Se on oma uima-allas 6m pitkä ja 4m leveä, syvyys 1.60m. Avoinna ympäri vuoden (ilman lämmitystä).
Terassi, jossa on puutarhakalusteet, pergola, ruokapöytä ja tuolit - on ihanteellinen nauttia aterian ulkona vierailun jälkeen kaupungin. Toinen kattoterassi on varustettu aurinkotuoleilla ja kauniit näkymät Sevillan kattojen yli.