Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Ylellinen rantahotelli yksinoikeudella monimutkaisella merellä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Ylellinen rantahotelli yksinoikeudella monimutkaisella merellä valokuvagalleria

Ulkoalueet
Täysikokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Ulkouima-allas, lämmitetty uima-allas
Ulkopuoli
Ulkoalueet

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone6 henkilöä50 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pysäköinti saatavilla
  • Kuivausrumpu
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Map
Costa Teguise, CN
  • Lanzaroten rannat
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Las Cucharasin ranta
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Bastián-ranta
    ‪4 min ajomatka‬
  • Arrecife (ACE-Lanzarote)
    ‪16 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Ylellinen rantahotelli yksinoikeudella monimutkaisella merellä

Myöhäinen elokuu / syyskuun alussa: 275 puntaa viikossa

Viikkohinnat heijastavat:

 upeat keskeytymättömät merinäkymät huvilan sisäpuolelta ja parvekkeelta
 täysi yksityisyys kaikkina aikoina, koskematon, hyvin esitelty ja rentouttava huvila
 mukavuus kodista kotoa
 aurinkoinen parveke varhain aamusta myöhään iltaan.
 25 metrin uima-allas (vain uimareita).
 sijaitsevat suoraan rantahotellin takana korotetussa paikassa, mutta EI rantahinnoilla

Et tule pettymään.

Parveke täydelliseen al-fresco-ruokailuun, pöydällä, tuoleilla ja aurinkotuolilla. Et koskaan tunnu liian tungosta, koska monimutkainen on jaettu 7 erilliseen plazan, jokaisella on oma uima-allas.

Erinomaiset hinta-laatusuhteet tälle tyylikkäästi sisustetulle huvilalle, joka on viimeistelty korkeatasoisesti värimaailmalla, joka on tarkoituksella valittu teemalla "meri ja hiekka" ja väreillä, jotka toivomme vieraidemme löytävän virkistävän, mutta rentouttavan.

Verde 15: ssä on kaikki mitä tarvitset täydelliseen itsepalveluperiaatteelliseen lomaan, mukaan lukien täysin varustettu ja varustettu keittiö, pesukone, täysikokoinen jääkaappipakastin, keraaminen liesi ja uuni sekä mikroaaltouuni. Niille, jotka haluavat keksiä ilta-aterioita yhä uudelleen, on pöytä ja tuolit muodollisempaan ruokailuun. Silitysrauta ja -lauta ja hiustenkuivaaja ovat myös saatavilla.

Liinavaatteet ja pyyhkeet. Vuodevaatteet ja pyyhkeet sisältyvät hintaan. Rantapyyhkeet myös.

Pienille lapsille vauvansänky, syöttötuoli, turvaportti, taitettava vika jne. Voidaan kaikki vuokrata viikkomaksulla 10–20 euroa. Voin tehdä nämä järjestelyt sinulle.

Lähin ranta (Playa Bastian) 2 minuutin kävelymatka. Kaksi muuta rantaa - Playa Cucharas ja Playa Jabillo (10–15 minuutin kävelymatka kävelykatua pitkin)

SUPERMARKET monimutkaisella

WI-FI saatavana Verde 15: stä (maksetaan paikan päällä)

Tämä lomapaikka sopii perheille ja pariskunnille - kaikille, jotka haluavat päästä eroon kaikesta ja saada nauttivan, rentouttavan loman auringossa

Ei sovi "nuorille ja vilkkaille"

Verde 15 on sisustettu ja esitetty korkeatasoisesti, ja kompleksi on pidetty erinomaisessa kunnossa ympäri vuoden - mitä odotat löytävältä mistä tahansa 4 * kompleksista: Verde 15: n vierailijat palaavat vuosi toisensa jälkeen, jotkut oleskelevat jopa kahdeksan viikkoa.

Olen ylpeä tarjoamalla vierailleni rehellistä, tehokasta ja informatiivista palvelua. Mikään ei ole liikaa vaivaa - kysy vain, jos sinulla on kysymyksiä.

Täysi puhdas lähdettäessä sisältyy vuokraan
Lisäkustannukset siivoamiseen £ 12. 50 (loman aikana tarvittaessa - ei välttämätön, koska asunto on erittäin helppo pitää puhtaana)
Lisävuodevaatteet liinavaatteista ja pyyhkeistä vaihdetaan lomasi puolivälissä 12 puntaan. 50 (ei tarvita, koska huoneistossa on pesukone)
Tervetuliaispaketti maksoi 12 puntaa. 50 (ei välttämätön, koska paikan päällä on päivittäistavarakauppa, joka on avoinna klo 7–12 keskiyöhön päivittäin)

Kukaan yllä mainituista ei ole pakollista: suurin osa vieraistani maksaa mieluummin vähemmän viikkovuokrauksesta ja maksaa sitten lisäpalveluista. Useimmat vieraat eivät valitse lisäpalveluita. Rahoitusyhtiö asettaa kaikki siivous- ja rahanpesukulut - minusta ei ole taloudellista hyötyä. Itse asiassa niille, jotka valitsevat nämä palvelut, kustannukset ovat minulle enemmän kuin edellä mainittiin, ja absorboin kustannuseron.

£ 30 maksu yli 4 henkilölle, jotka jakavat (yhden viikon, kymmenen päivän, 2 viikon) e. g. 2 aikuista ja 3 lasta tai 1 aikuinen ja 4 lasta - tai mikä tahansa yli 4 vieraan yhdistelmä.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Los Charcosin ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ulkouima-altaan, vesipuiston ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja parvekkeen.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja parvekkeen
  • Wi-Fi saatavilla lisämaksusta
  • Voit käydä pitämässä hauskaa vesipuistossa tai uimassa ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Los Charcosin ranta ja 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Lanzaroten rannat
Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaidensa käyttöön vesipuiston ja ulkouima-altaan. Tämä huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä, pelihallin/-huoneen ja pyykinpesutilat.

Tämä huoneisto on savuton.

Majoittaja

Suzanne McKay

Puhutut kielet

Englanti

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä
  • Rantapyyhkeet

Uima-altaat/kylpylä

  • Hieronta
  • Lämmitetty allas
  • Ulkouima-allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi (lisämaksusta)

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Keittonurkkaus
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Pakastin
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Vessapaperi

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • DVD-soitin
  • Kirjoja
  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta
  • Turvalokero

Sijainti

  • Lähellä eläintarhaa
  • Lähellä huvivenesatamaa
  • Lähellä outlet-ostoskeskusta
  • Lähellä valtamerta
  • Sairaalan lähellä
  • Terveys-/kauneushoitolan lähellä
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Biljardipöytä
  • Lämmitetty allas
  • Pelihalli/-huone
  • Polkupyöriä
  • Pöytäjalkapallopeli
  • Pöytätennis
  • Vesipuisto
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Hevosten ratsastusmahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
  • Maastopyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
  • Nousuvarjoilumahdollisuus lähistöllä
  • Purjehdusmahdollisuus lähistöllä
  • Purjelautailumahdollisuus lähistöllä
  • Snorklausmahdollisuus lähistöllä
  • Surffaus-/bodyboarding-mahdollisuus lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä
  • Vesihiihtomahdollisuus lähistöllä
  • Viinitilakierroksia lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)
  • Palosammutin

Yleistä

  • Polkupyöriä
  • Yksikön koko: 50 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 20

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 256874

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 GBP:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Luxury beachside villa with stunning sea views. Seven pools on complex! – arvostelut

Arvostelut

9,6

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 63 kautta 82 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 16 kautta 82 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 2 kautta 82 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 82 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 82 arvostelua

9,2/10

Siisteys

8,0/10

Palvelut/mukavuudet

7,0/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

8,0/10

Ympäristöystävällisyys

Arvostelut

10/10 Loistava

Kerry M.

Hyvää: Siisteys

Anazung

Amazing place brilliant communication
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2025

10/10 Loistava

Dawn P.

Hyvää: Siisteys
Lovely and peaceful area Suzanne left a good information book to help us find our way aroundVery homely apartment
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2025

10/10 Loistava

veronique p.

Hyvää: Siisteys

Toujours au top

Toujours aussi agréable
Yöpyi 14 yötä toukokuussa 2025

8/10 Hyvä

Jill H.

Hyvää: Siisteys

Comfortable apartment

Lovely apartment with everything we needed, comfy bed.We were not overly keen with the complex, it’s big and quite soul-less. No shades round any pool meant it was difficult to be out for any length of time. Sunbeds and shades at Lido cost guests 6 euros every time, thought this was a bit much to say we were staying on complex. Wifi costs also add to overall price of holiday and not had to pay for wifi at any other place we have stayed. Love Costa Teguise but won’t be returning to Sands Beach.
Yöpyi 10 yötä huhtikuussa 2025

8/10 Hyvä

Deb W.

Hyvää: Siisteys

Verde 15

Very well equipped apartment. Everything you could possibly need for a comfortable stay. We had an infestation of cockroaches caused by a refit in the apartment below. This took 10 days to resolve so somewhat spoiled our stay. Suzanne was in touch regularly during this time and was a responsive host. refit down
Yöpyi 28 yötä helmikuussa 2025

8/10 Hyvä

Pam T.

Hyvää: Siisteys

Great Location and views

Having stayed at Sands Beach before, we knew what to expect regarding the complex. Great value for money and bed was amazing
Yöpyi 4 yötä tammikuussa 2025

10/10 Loistava

Glynis N.

Hyvää: Siisteys

Lovely apartment with great views

Apartment had everything you could need/want. Balcony was great complete with comfy sun loungers as well as a table, 4 chairs and a parasol.The welcome pack provided had tons of useful information. 5 minute walk to bars and restaurants. The complex itself was exceptional with a great choice of pools as well as a bar and onsite shop.Small room for improvement would be a wee paint job on the bedroom ceiling and bath plug was a little rusty.
Yöpyi 7 yötä tammikuussa 2025

10/10 Loistava

Simon L.

Hyvää: Siisteys

Great 3 week stay

Fantastic Location with Sea Views and a very private balcony for all day sun bathing. 15/20 minutes tomain shops and restaurants but quite a few on the walk in. Apartment had everything we needed for our three week stay. Great communication with Suzanne.Weather fab everyday which was a real bonus.
Yöpyi 21 yötä joulukuussa 2024

10/10 Loistava

helen h.

Hyvää: Siisteys

Home from home

Great apartment, comfy bed. Very well equipped. Well maintained and clean complex. Quiet at night. Would recommend. Will definitely be back.
Yöpyi 5 yötä marraskuussa 2024

10/10 Loistava

William C.

Hyvää: Siisteys

Relaxing Stay in Verde 15

Verde 15 was well appointed with all you could need for a relaxed and comfortable stay. Provision of a washing machine was a real plus for us, as was the VERY comfortable bed. The amount of storage including numerous hangers was also brilliant. There was ample space for us with a lovely view of the sea. Access for less able walkers should be considered as Verde 15 is accessed via a number of steep stairs through the complex. We thoroughly enjoyed our stay and the host Suzanne couldn't have been more helpful and was always a text away. Thank you
Yöpyi 14 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Julie B.

Hyvää: Siisteys

Family vacation

Great short break
Yöpyi 9 yötä syyskuussa 2024

10/10 Loistava

Natalie H.

Hyvää: Siisteys

lovely room , perfect location

loved staying at this property , perfect location , lovely place to stay , would definitely recommend it , apartment owner was perfect answering questions when needed thank you suzanne
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2024

10/10 Loistava

Donna J.

Hyvää: Siisteys

Enjoyable stay in Costa Teguise

This property is ideal for relaxing and chilling. The well equipped kitchen means you can make snacks and meals in the home and just relax taking in the views. We stayed for 19 days as part of a longer stay in Costa Teguise and the whole home was clean, well equipped and pleasure to stay in.
Yöpyi 19 yötä heinäkuussa 2024

8/10 Hyvä

Sue P.

Hyvää: Siisteys

Great location

Fabulous sea views from the balcony. Excellent choice of restaurants a short walk away. Great communication from Suzanne. We had a super holiday. Thanks
Yöpyi 14 yötä toukokuussa 2024

8/10 Hyvä

Tim I.

Hyvää: Siisteys

Great equipped apartment with access to good pool

This property ticked the boxes we wanted, which was a property at a good price and access to a 25m training pool for our kids, that swim. The property is surprisingly spacious even with the fold out sofa and other fold away bed down. The apartment is well equipped and the use of washing machine is great. The property owner was very responsive to any questions. The hotel itself is not luxurious, but was what we expected and is a little bit of a walk to some of the main restaurants, not an issue but why I have given 4 not 5. Would return again in future.
Yöpyi 8 yötä huhtikuussa 2024

10/10 Loistava

john C., Nottingham uk

Hyvää: Siisteys

Lovely place

Ideal place every thing u need for a comfortable stay. Very happy and will stay there again in the future 🙂
Yöpyi 8 yötä maaliskuussa 2024

10/10 Loistava

Gordon H.

Hyvää: Siisteys

Verde 15

Great four weeks. Apartment as described very well kitted out. Good location. Costa Teguise is a great base good shops bars and restaurants.
Yöpyi 28 yötä helmikuussa 2024

8/10 Hyvä

Peter L.

Hyvää: Siisteys

Return after many years

Winter sun break. The weather did not disappoint. Not been back to Island for 20years so it was great to reacquaint ourselves with both old favorites and new additions. The apartment was well equipped and had very comfortable furnishings which made our stay very easy. As we now live in Canada this was a farewell visit to Lanzarote which we really enjoyed. Thank you Suzanne!
Yöpyi 9 yötä helmikuussa 2024

8/10 Hyvä

Louise E., Congleton

Hyvää: Siisteys

Very nice apartment

Suzanne was very easy to contact, we loved the location, especially the 25 m pool to swim every day with no children or lilos was bliss! A reasonable walk to the main areas but added a bit of exercise into the day, smaller supermarkets closer for water etc. buses nearby and 1st stop so even if a busy time always got a seat. We would definitely use the apartment again and recommend it to friends and family. Louise and Pete.
Yöpyi 14 yötä tammikuussa 2024

10/10 Loistava

Debra H., Middleton

Hyvää: Siisteys

Sands Beach

Great apartment with everything you need for a home from home stay.Great location if you like walking as part of your day but shops and bars close to the Sands Beach Resort if you want to have relaxing days too. Lots to see if you like people watching wdue to its location infront of the heated Olympic pool used by all sorts of professionals and holiday makers. Suzanne the host was always on hand at short notice if needed and if you fancy staying in there is English TV channels as well. All in all i would definitely stay at Verdi 15 again.
Yöpyi 24 yötä joulukuussa 2023

10/10 Loistava

David

Matkusti kumppanin kanssa
Hyvää: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
In a good location. Well equipped, furnished and managed. Would definitely stay there again.
Yöpyi 7 yötä marraskuussa 2023

10/10 Loistava

Peter C.

Hyvää: Siisteys

Sands Beach Resort Verde 15

Verde 15 is a great apartment in the Sands Beach Resort. A lovely sea view from the balcony alongside the always interesting activities in the swimming pool, with attentive service from the hosts there is very little more you could wish for!
Yöpyi 12 yötä marraskuussa 2023

10/10 Loistava

John M.

Hyvää: Siisteys

Two Weeks Mid October 2023

A spacious and well appointed, comfortable apartment on a well maintained complex with many pools. Good pedestrian access to the beaches, promenades and resort facilities of Costa Teguise. Ample car parking. The shop on site offers basic self-catering supplies. A great base for a laid back and relaxing holiday.
Yöpyi 14 yötä lokakuussa 2023

10/10 Loistava

Sarah G.

Hyvää: Siisteys

Wonderful apartment

We spent a really lovely 10 days here. The apartment was spotlessly clean, exactly as the pictures and very well equipped. Our whole experience was very positive and we ( my husband and I) can highly recommend it.
Yöpyi 10 yötä elokuussa 2023

10/10 Loistava

DELPHINE M.

Hyvää: Siisteys

Logement idéal

Logement propre, spacieux et très bien équipé. La vue sur la mer est jolie et plaza verde avec la piscine olympique est plus calme. Situation proche des plages et commerces/restaurants. L'accès direct à la digue pour aller pêcher a particulièrement plu à notre fils de 12 ans. Avons vraiment apprécié notre séjour chez Suzanne et gardons cette adresse si nous retournons à Costa Teguise.
Yöpyi 8 yötä elokuussa 2023