HOTEL LiVEMAX Tokyo Kanda-Ekimae

Majoituspaikan taso: 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan HOTEL LiVEMAX Tokyo Kanda-Ekimae valokuvagalleria

Hotelli LiveMaxin sisäänkäynti, jossa on laatoitettu julkisivu ja ulkona oleva penkki, jossa on kukkakoristeita.
Hotellihuone, jossa on kaksi sänkyä, työpöytä, tuoli, pieni keittokomero ja ikkuna, jossa on verhot.
Hotellin vastaanottoalue, jossa on vastaanottotiski, kello, seinälle asennettu televisio ja pieni kärry, jossa on kasvi.
Automaatti, jossa on tarjolla erilaisia juomia ja pikkupurtavaa. Se sijaitsee nurkassa, jossa on ikkuna, ja sen lähellä on hylly, jossa on kirjoja ja kasveja.
Hotellin aula, jossa on vastaanottotiski, hissi ja itsepalvelupiste.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Baari

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
2-4-3 Kajicho, Chiyoda-ku, Tokyo, Tokyo Prefecture, 101-0044
  • Place, Coredo Muromachi
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Japanin pankki
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Akihabaran sähköinen kaupunki
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Airport, Tokio (HND-Haneda)
    ‪38 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Single room, Smoking (Toilet with cleaning function)

  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky

Twin room, Non-smoking (Toilet with cleaning function)

  • 7 henkilöä
  • 1 parisänky

Twin room, Smoking (Toilet with cleaning function)

  • 7 henkilöä
  • 1 parisänky

Single room, Non-smoking (Toilet with cleaning function)

  • 3 henkilöä
  • 1 parisänky

Non-smoking Semi-Double Twin - High Floor Guaranteed

  • 4 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Smoking Semi-double Twin - High Floor Guaranteed

  • 4 henkilöä
  • 2 yhden hengen sänkyä

Single Semi-Double Bed - Non-Smoking

  • 2 henkilöä
  • 1 yhden hengen sänky

Standard Single Room

  • 2 henkilöä
  • 1 yhden hengen sänky

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

HOTEL LiVEMAX Tokyo Kanda-Ekimae

HOTEL LiVEMAX Tokyo Kanda-Ekimae sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Akihabaran sähköinen kaupunki.
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Tokion keisarillinen palatsi ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Tokyo Dome

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupunkivero voidaan veloittaa majoituspaikassa, ja sen määrä voi olla 100–10 000 JPY per henkilö, per yö perustuen yökohtaiseen huonehintaan. Huomaa, että poikkeuksia saatetaan soveltaa. Jos haluat lisätietoja, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksessa olevia yhteystietoja.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Livemax Tokyo Kanda Ekimae
Hotel Livemax Tokyo Kanda-Ekimae Hotel
Hotel Livemax Tokyo Kanda-Ekimae Tokyo
Hotel Livemax Tokyo Kanda-Ekimae Hotel Tokyo

HOTEL LiVEMAX Tokyo Kanda-Ekimae – arvostelut