Lennot kohteesta Celenza Valfortore

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Celenza Valfortore – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
FOG
Perillä Turussa

Lennot Celenza Valfortore – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Celenza Valfortore – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Celenza Valfortore lähellä

Agriturimo Essentia Dimora Rurale

Agriturimo Essentia Dimora Rurale

Contrada Bosco, 21 Larino CB
Hinta on 118 € per yö ajalle 16.4. viiva 17.4.
118 €
per yö
16.4.–17.4.
Agriturimo Essentia Dimora Rurale sijaitsee lähellä kohdetta Saint Antonion kirkko. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
10/10 Exceptional! (19 arvostelua)
This was truly one of the most beautiful and peaceful places we have stayed on our Italian trip thus far! Marina and Lorenzo are amazing hosts! The dinner and breakfast was spectacular! I bought several of the farm grown products to bring back to the US! If we come back to this part of Italy this ...

Arvosteltu 28.7.2025

Avautuu uuteen ikkunaanAgriturimo Essentia Dimora Rurale
Hotel Don Guglielmo

Hotel Don Guglielmo

4 out of 5
Contrada San Vito 15b Campobasso CB
Hinta on 107 € per yö ajalle 16.4. viiva 17.4.
107 €
per yö
16.4.–17.4.
Hotel Don Guglielmo sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Sannitico-museo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
9/10 Wonderful! (57 arvostelua)
Hotel accogliente stanze in ottimo stato, pulito e confortevole. Colazione soddisfacente.

Arvosteltu 31.1.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Don Guglielmo
Hotel La Tavernetta

Hotel La Tavernetta

Contrada Pesco Farese, 41 Ripalimosani CB
Hinta on 100 € per yö ajalle 18.4. viiva 19.4.
100 €
per yö
18.4.–19.4.
Hotel La Tavernetta sijaitsee lähellä kohdetta Santa Maria Maggioren kirkko. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Tässä vuonna 2013 rakennetussa 3 tähden majoituspaikassa on 32 huonetta 2 kerroksessa. Jokainen huone tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja minibaarin.
9/10 Wonderful! (19 arvostelua)
Camera ben arredata, pulita, spaziosa e super insonorizzata. Arredi bagno nuovi e doccia molto spaziosa. Colazione a buffet vario e ben curato.

Arvosteltu 26.2.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel La Tavernetta
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Centrum Palace

Centrum Palace

4 out of 5
Via Giambattista Vico 2/a Campobasso CB
Hinta on 117 € per yö ajalle 26.4. viiva 27.4.
117 €
per yö
26.4.–27.4.
Centrum Palace sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Piazza Prefettura (aukio). Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
8,6/10 Excellent! (116 arvostelua)
Big and empty
Very small shower. A larger person will not fit in the shower. Hard beds. Simple breakfast.

Arvosteltu 8.3.2017

Avautuu uuteen ikkunaanCentrum Palace
Masseria Celentano Relais & Agriturismo

Masseria Celentano Relais & Agriturismo

S.P. 20 km 8,00 San Severo FG
Hinta on 99 € per yö ajalle 16.4. viiva 17.4.
99 €
per yö
16.4.–17.4.
Masseria Celentano Relais & Agriturismo tarjoaa asiakkaille sellaisia palveluja kuten ilmaisen aamiaisen, Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja omatoimisen pysäköinnin.
Avautuu uuteen ikkunaanMasseria Celentano Relais & Agriturismo
Hori Balconata 2.0 Banqueting & Accommodations

Hori Balconata 2.0 Banqueting & Accommodations

4 out of 5
Viale Ferrovia 15 Lucera FG
Hinta on 75 € per yö ajalle 25.4. viiva 26.4.
75 €
per yö
25.4.–26.4.
Hori Balconata 2.0 Banqueting & Accommodations sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Duomo Lucera (kirkko). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
Avautuu uuteen ikkunaanHori Balconata 2.0 Banqueting & Accommodations
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Celenza Valfortore
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.