Lennot kohteesta Benešov u Semil

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Benešov u Semil

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 741 € ja yhdensuuntaisille lennoille 64 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Perillä Turussa

Lennot Benešov u Semil – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Benešov u Semil – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Benešov u Semil lähellä

Radisson Hotel Szklarska Poręba

Radisson Hotel Szklarska Poręba

4 out of 5
Osiedle Podgórze 1 F, Szklarska Poreba
Hinta on 82 € per yö ajalle 25. toukok. viiva 26. toukok.
82 €
per yö
25. toukok.–26. toukok.
Radisson Hotel Szklarska Poręba sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Rodzinny Park. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 2 ravintolaa ja täyden palvelun kylpylä.
9,4/10 Exceptional! (79 arvostelua)
"It was just perfect. We come back!!!"

Arvosteltu 26.4.2025

Radisson Hotel Szklarska Poręba
Pytloun Grand Hotel Imperial

Pytloun Grand Hotel Imperial

4 out of 5
1.Máje 757/29, Liberec
Hinta on 73 € per yö ajalle 11. toukok. viiva 12. toukok.
73 €
per yö
11. toukok.–12. toukok.
Pytloun Grand Hotel Imperial sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta iQlandia Science Center. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja baari.
8,8/10 Excellent! (264 arvostelua)
"Sehr gutes und modernes Hotel direkt in der Innenstadt"

Arvosteltu 12.3.2025

Pytloun Grand Hotel Imperial
Cristal Resort

Cristal Resort

3.5 out of 5
ul. H. Kollataja 4A, Szklarska Poreba, Lower Silesian
Hinta on 55 € per yö ajalle 2. kesäk. viiva 3. kesäk.
55 €
per yö
2. kesäk.–3. kesäk.
Cristal Resort sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Babiniec-hiihtohissi. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä sisäuima-altaan ja omatoimisen pysäköinnin (lisämaksusta). Tässä 3,5 tähden huoneistohotellissa on 57 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa keittonurkkauksen ja memory foam -patjallisen sängyn.
8,6/10 Excellent! (32 arvostelua)
"Wir haben hier ein schönes und ruhiges Silvester verbracht. Die Innenstadt war gut zu Fuss erreichbar. Der Spa-Bereich toll. Das Frühstück herausragend. Auch das Umfeld und Parken super. Kinder waren Happy. Leider waren die Betten zu klein und für 4 Personen im Apartment keine ausreichende Schlafmöglichkeit. ..."

Arvosteltu 7.1.2025

Cristal Resort
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Clarion Grandhotel Zlaty Lev

Clarion Grandhotel Zlaty Lev

4 out of 5
Gutenbergova 3, Liberec
Hinta on 67 € per yö ajalle 1. kesäk. viiva 2. kesäk.
67 €
per yö
1. kesäk.–2. kesäk.
Clarion Grandhotel Zlaty Lev sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta DinoPark. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja kuntosalin.
8,6/10 Excellent! (214 arvostelua)
"A little bit old fashion, but in a good way, had a nice old time glamour. Exellent breakfast. Situation perfect, in the town center, but on a more quiet street, so it was easy to arrive with a motorcycle. Rooms are clean and have cooling system. Special thanks to the young ladies in the reception ..."

Arvosteltu 17.8.2024

Clarion Grandhotel Zlaty Lev
Omnia Hotel Relax & Wellness

Omnia Hotel Relax & Wellness

4 out of 5
Lucní, Janske Lazne, Královéhradecký kraj
Hinta on 61 € per yö ajalle 11. toukok. viiva 12. toukok.
61 €
per yö
11. toukok.–12. toukok.
Omnia Hotel Relax & Wellness sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Krkonošen kansallispuisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja sisäuima-altaan.
7,8/10 Good! (11 arvostelua)
"Good"

Arvosteltu 29.9.2024

Omnia Hotel Relax & Wellness
Pytloun City Boutique Self Check-in Hotel

Pytloun City Boutique Self Check-in Hotel

4 out of 5
Rumunska 655-9, Liberec
Hinta on 59 € per yö ajalle 11. toukok. viiva 12. toukok.
59 €
per yö
11. toukok.–12. toukok.
Pytloun City Boutique Self Check-in Hotel sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä ja lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Liberecin kaupungintalo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Just perfect!
"Service was superb. We had one person who had difficulties to go up to the reception because of the fear of heights and the reception was in the 5th floor (and there was only elevators with glass walls), so they tried to change our reservation to an another hotel, but it was full. Finally we managed ..."

Arvosteltu 17.6.2024

Pytloun City Boutique Self Check-in Hotel
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Benešov u Semil
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.