Lennot kohteesta Plessis-Barbuise

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Plessis-Barbuise – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
QYR
Perillä Turussa

Lennot Plessis-Barbuise – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Plessis-Barbuise – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Plessis-Barbuise lähellä

Chez Mimi - Plessis Barbuise

Chez Mimi - Plessis Barbuise

PLESSIS BARBUISE LE NOGENTAIS - VALLEE SEINE
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja television.
10/10 Poikkeuksellinen! (3 arvostelua)
Stay in Champagne region
"A fine and modern gite. An ideal base for visiting Troyes, Reims, Provins or other interesting places in the region."

Arvosteltu 19.8.2024

Avautuu uuteen ikkunaanChez Mimi - Plessis Barbuise
Le Cesar Hotel

Le Cesar Hotel

4 out of 5
13 Rue Sainte Croix Provins Seine-et-marne
Hinta on 119 € per yö ajalle 16.8. viiva 17.8.
119 €
16.8.–17.8.
sisältää verot ja maksut
Le Cesar Hotel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Labyrintti. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, baari ja aamiainen (lisämaksusta). Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,2/10 Upea! (259 arvostelua)
"Petit déjeuner décevant pour un 4 étoiles"

Arvosteltu 9.8.2026

Avautuu uuteen ikkunaanLe Cesar Hotel
Hôtel Saint Laurent

Hôtel Saint Laurent

3 out of 5
21 rue des Fossés Nogent-sur-Seine
Hinta on 78 € per yö ajalle 18.8. viiva 19.8.
78 €
18.8.–19.8.
sisältää verot ja maksut
Hôtel Saint Laurent sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta L'église Saint-Laurentin kirkko. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja ulkouima-altaan (kauden mukaan).
8,8/10 Erinomainen! (204 arvostelua)
Viihtyisä hotelli,mukava henkilökunta
"Mukava,siisti ja rauhallinen hotelli,huonekin tarpeeksi tilava."

Arvosteltu 19.10.2021

Avautuu uuteen ikkunaanHôtel Saint Laurent
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
L'Escale Champenoise

L'Escale Champenoise

PLESSIS BARBUISE LE NOGENTAIS - VALLEE SEINE
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaille sellaisia palveluja kuten pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
Avautuu uuteen ikkunaanL'Escale Champenoise
B&B HOTEL Romilly-sur-Seine

B&B HOTEL Romilly-sur-Seine

3 out of 5
Zone commerciale La Belle Idée Maizieres-la-Grande-Paroisse Aube
Hinta on 61 € per yö ajalle 13.9. viiva 14.9.
61 €
13.9.–14.9.
sisältää verot ja maksut
B&B HOTEL Romilly-sur-Seine sijaitsee lähellä kohdetta Parc de la Béchère. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja aamiaisen (lisämaksusta).
Avautuu uuteen ikkunaanB&B HOTEL Romilly-sur-Seine
Hôtel Aux Vieux Remparts

Hôtel Aux Vieux Remparts

4 out of 5
3 rue Couverte Provins Seine-et-marne
Hinta on 119 € per yö ajalle 31.8. viiva 1.9.
119 €
31.8.–1.9.
sisältää verot ja maksut
Hôtel Aux Vieux Remparts sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta La Grange aux Dîmes'n katetut markkinat. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja 2 ravintolaa.
Avautuu uuteen ikkunaanHôtel Aux Vieux Remparts
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Plessis-Barbuise
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.