
Lennot kohteesta Serrada de la Fuente
Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen
Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi
Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa
Halpoja menopaluulentoja kohteesta Serrada de la Fuente
Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 708 € ja yhdensuuntaisille lennoille 340 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.
Lähtölentokentän IATA-koodi | MAD |
|---|---|
Menopaluumatkan hinta | 83 € |
Perillä Turussa
Lennot Serrada de la Fuente – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.
Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.
Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Serrada de la Fuente – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!
Viihtyisimmät hotellit kohteen Serrada de la Fuente lähellä

Huerto San Antonio
"El hotel esta muy bien y el personal es muy amable. Desayuno excelente."
Arvosteltu 8.8.2026

Hotel Rural Restaurante La Posada de los Vientos
"Juan es unico nos trato como si fuéramos grandes amigos, ha sido un gran acierto quedarnos en este lugar."
Arvosteltu 14.6.2026

Mirasierra
"Hotel simple et rustique."
Arvosteltu 9.8.2026

Hotel Posada La Fragua
"Pues no me a gustado nada, sercicio es cero,atencion al cliente cero,habitacion no muy limpia paredes llenas de churretes,la entrada al establecimiento perdi tiempo para poder hacer el chequin.bueno una odisea la verdad, si me preguntas que si lo recomendaria a alguien mi respuesta es cero , yo soy ..."
Arvosteltu 16.8.2026

Hostal Puerto
"Personal muy amable y cocina muy buena"
Arvosteltu 22.6.2026






