Lennot kohteesta ’s-Hertogenbosch

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta ’s-Hertogenbosch

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 109 € ja yhdensuuntaisille lennoille 72 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

’s-Hertogenbosch – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
AMS
Menopaluumatkan hinta
138 €
Perillä Turussa

Lennot ’s-Hertogenbosch – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien ’s-Hertogenbosch – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen ’s-Hertogenbosch lähellä

The Den, ‘s-Hertogenbosch, a Tribute Portfolio Hotel

The Den, ‘s-Hertogenbosch, a Tribute Portfolio Hotel

4 out of 5
Magistratenlaan 54 's-Hertogenbosch North Brabant
Hinta on 113 € per yö ajalle 19.2. viiva 20.2.
113 €
per yö
19.2.–20.2.
The Den, ‘s-Hertogenbosch, a Tribute Portfolio Hotel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Stedelijk Museum (museo). Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset hotellinjohtajan kutsut ja 2 ravintolaa.
9/10 Wonderful! (276 arvostelua)
Mukava paikka
Hyvä uusi hotelli kävelyetäisyydellä. Myös koira sai tulla mukaan. Suosittelen.

Arvosteltu 12.7.2022

Avautuu uuteen ikkunaanThe Den, ‘s-Hertogenbosch, a Tribute Portfolio Hotel
Golden Tulip Hotel Central

Golden Tulip Hotel Central

4.5 out of 5
Burgemeester Loeffplein 98 's-Hertogenbosch
Hinta on 131 € per yö ajalle 19.2. viiva 20.2.
131 €
per yö
19.2.–20.2.
Golden Tulip Hotel Central on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Binnendieze. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 2 ravintolaa ja 2 baaria. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu hihnattomaan ulkoiluun tarkoitettu alue.
8,8/10 Excellent! (767 arvostelua)
Lovely place
Very good hotel, right in the heart of the city, short walk to anywhere.

Arvosteltu 27.3.2018

Avautuu uuteen ikkunaanGolden Tulip Hotel Central
Good Seasons City Centre hotel Den Bosch

Good Seasons City Centre hotel Den Bosch

4 out of 5
Kerkstraat 56 's-Hertogenbosch
Good Seasons City Centre hotel Den Bosch on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä, ja St. John's Cathedral (kirkko) on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä business centerin ja aamiaisen (lisämaksusta).
8,8/10 Excellent! (367 arvostelua)
Huoneeni sänky oli huono. Patja oli kallellaan lattialle päin. Yllä sateen äänet kuuluivat kuin huoneessa olisi ropissur?.

Arvosteltu 26.11.2017

Avautuu uuteen ikkunaanGood Seasons City Centre hotel Den Bosch
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Boutique hotel Jeroen

Boutique hotel Jeroen

2 out of 5
6 Jeroen Boschplein 's-Hertogenbosch NB
Boutique hotel Jeroen sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Jheronimus Boschin taidekeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa.
8,6/10 Excellent! (129 arvostelua)
Asemalta hieman pitkä kävelymatka mutta asunto hyvä!

Arvosteltu 11.11.2024

Avautuu uuteen ikkunaanBoutique hotel Jeroen
Duke Studio Hotel

Duke Studio Hotel

3 out of 5
15 Boschveldweg 's-Hertogenbosch NB
Hinta on 108 € per yö ajalle 18.2. viiva 19.2.
108 €
per yö
18.2.–19.2.
Duke Studio Hotel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Binnendieze. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
8/10 Very Good! (9 arvostelua)
Computer werkte niet bij incheck , daardoor dubbel afgerekend. Dit is wel meteen teruggestort , heb er nog niet eens voor hoeven bellen of mailen . Verder was alles prima in orde. Locatie is top zo vlakbij het centrum

Arvosteltu 2.1.2026

Avautuu uuteen ikkunaanDuke Studio Hotel
Little Duke Hotel

Little Duke Hotel

3 out of 5
33 STATIONSWEG 's-Hertogenbosch
Hinta on 77 € per yö ajalle 18.2. viiva 19.2.
77 €
per yö
18.2.–19.2.
Little Duke Hotel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Binnendieze. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä ravintolan ja baarin.
7,4/10 Good! (234 arvostelua)
Good choice
Old house, real dutch style, but modern inside. Bed was softly and we slept very well! Location was perfect, very near at Railwaystation s’Hertogenbosch.

Arvosteltu 7.4.2018

Avautuu uuteen ikkunaanLittle Duke Hotel
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa ’s-Hertogenbosch
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.