Lennot kohteesta Waterloo

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Waterloo

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 84 € ja yhdensuuntaisille lennoille 120 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Waterloo – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
MEL
Menopaluumatkan hinta
305 €
Perillä Turussa

Lennot Waterloo – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Waterloo – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Waterloo lähellä

Bung Bong Hill -mökki

Bung Bong Hill -mökki

Bung Bong VIC
Hinta on 171 € per yö ajalle 11.1. viiva 12.1.
171 €
11.1.–12.1.2026
sisältää verot ja maksut
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta Bung Bong Streamside Reserve. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi porealtaan ja pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja poreammeen.
10/10 Exceptional! (97 arvostelua)
Beautiful house, which was large and very comfortable. Wonderful little touches like breakfast cereal, milk and juice for the first morning. Lovely coffee machine with beans as well. View was lovely to just sit and watch for hours and so quiet. Perfect location for a break.

Arvosteltu 23.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanBung Bong Hill -mökki
Pyrenees Farm Stay amfiteatteri. (Lemmikkiystävällisiä) Bed and Breakfast.

Pyrenees Farm Stay amfiteatteri. (Lemmikkiystävällisiä) Bed and Breakfast.

Amphitheatre VIC
Tämä maatilamajoitus sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Ben More Bushland Reserve. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen sekä pyykinpesutilat ja pelihallin/-huoneen.
9,8/10 Exceptional! (98 arvostelua)
Deb was very welcoming. We had everything we needed. Friendly down to earth

Arvosteltu 18.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanPyrenees Farm Stay amfiteatteri. (Lemmikkiystävällisiä) Bed and Breakfast.
Paddymelon Mökki Clunes

Paddymelon Mökki Clunes

Clunes VIC
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Bottle Museum. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
9,2/10 Wonderful! (62 arvostelua)
Great accomodation, would definitely recommend staying in Clunes here with all the scenery around. House had everything we could’ve wanted. :)

Arvosteltu 7.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanPaddymelon Mökki Clunes
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Avoca Motel

Avoca Motel

3 out of 5
159 High st Avoca VIC
Hinta on 68 € per yö ajalle 2.1. viiva 3.1.
68 €
2.1.–3.1.2026
sisältää verot ja maksut
Avoca Motel on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Avoca Soldiers Memorial (sotilasmuistomerkki). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ilmainen omatoiminen pysäköinti.
9/10 Wonderful! (375 arvostelua)
The picture is where the caretaker lives. A row of Motel rooms is adjacent. Big room, big bathroom with small shower ironically, nice vibes, and a handful of Moccona coffee sashays.

Arvosteltu 21.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanAvoca Motel
The Verge of Nowhere Oak by Tiny Away

The Verge of Nowhere Oak by Tiny Away

Nowhere Creek Victoria
Hinta on 113 € per yö ajalle 11.1. viiva 12.1.
113 €
11.1.–12.1.2026
sisältää verot ja maksut
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Wimmera Hills Winery. Loma-asunnossa tarjoaa keittiön ja mikroaaltouunin.
Avautuu uuteen ikkunaanThe Verge of Nowhere Oak by Tiny Away
Crossing Pines by Tiny Away

Crossing Pines by Tiny Away

Trawalla Victoria
Hinta on 156 € per yö ajalle 28.12. viiva 29.12.
156 €
28.12.–29.12.
sisältää verot ja maksut
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Snow Gums Bushland Reserve. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja mikroaaltouunin.
Avautuu uuteen ikkunaanCrossing Pines by Tiny Away
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Waterloo
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.