
Lennot kohteesta Þorpið
Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen
Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi
Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa
Halpoja menopaluulentoja kohteesta Þorpið
Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 241 € ja yhdensuuntaisille lennoille 128 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.
Lähtölentokentän IATA-koodi | KEF |
|---|
Perillä Turussa
Lennot Þorpið – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.
Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on n äppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.
Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Þorpið – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!
Viihtyisimmät hotellit kohteen Þorpið lähellä

Skald Akureyri, Curio Collection by Hilton
"Excellent restaurant, hotel and apartment... highly recommend and would go back"
Arvosteltu 30.7.2026

Hotel Akureyri
"Hotellissa tehtiin korjauksia, joka vähän vaikutti viihtyvyyteen. Aamupala riittävä, monipuolinen. Palvelu ystävällistä. Sijainti erinomainen. Luonto aivan vieressä."
Arvosteltu 3.3.2017

Akureyri - Berjaya Iceland Hotels
"Too short/small duvets and towels. Breakfast was probably one of the worst I have had in any hotel. Luckily I had time to go to the lounge and had proper breakfast there."
Arvosteltu 30.1.2026

Akureyri Cottages
"Outside of Cabin appeared a little rough but that was just normal age. Interior was great. Perfect for up to 6 people. Great amenities and just minutes from downtown."
Arvosteltu 14.6.2026

Hotel Edda Akureyri

Centrum Hotel
Tutustu kohteeseen Þorpið
Muut suositut lähtöpaikat
Þorpið – Lentokentät
Lentoja muista kaupungeista
: Suositut reitit kohteesta null
: Suositut reitit kohteesta
Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.
Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.
Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.


