Lennot kohteesta Luogo Grande

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Luogo Grande – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
TPS
Perillä Turussa

Lennot Luogo Grande – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Luogo Grande – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Luogo Grande lähellä

Residence La Gancia

Residence La Gancia

4 out of 5
Piazza Mercato del Pesce Trapani TP
Hinta on 129 € per yö ajalle 18.4. viiva 19.4.
129 €
per yö
18.4.–19.4.
Residence La Gancia on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Trapanin satama. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä kuntosalin ja baarin.
9,4/10 Exceptional! (359 arvostelua)
Night at the Trapani
Room was clean and terrace bar was with the nice view and location is perfect at the downtown area.

Arvosteltu 29.12.2014

Avautuu uuteen ikkunaanResidence La Gancia
Hotel San Michele

Hotel San Michele

3 out of 5
Via San Michele, 16 Trapani TP
Hinta on 89 € per yö ajalle 26.4. viiva 27.4.
89 €
per yö
26.4.–27.4.
Hotel San Michele on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Trapanin satama. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä baarin ja aamiaisen (lisämaksusta).
9,4/10 Exceptional! (404 arvostelua)
Very nice shopping area very close to hotel. Lots of options for restaurants and cafes. Breakfast was fantastic. And the sunset on the Mediterranean was spectacular. I would definitely stay here again and recommend this hotel.

Arvosteltu 31.3.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel San Michele
Room of Andrea

Room of Andrea

4 out of 5
Viale Regina Margherita, 31 Trapani TP
Hinta on 114 € per yö ajalle 17.4. viiva 18.4.
114 €
per yö
17.4.–18.4.
Room of Andrea sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Piazza Vittorio Emanuele (aukio). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ulkouima-allas.
9,2/10 Wonderful! (111 arvostelua)
Kiva paikka.

Arvosteltu 12.4.2024

Avautuu uuteen ikkunaanRoom of Andrea
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Historico loft & rooms

Historico loft & rooms

Via S. Giovanni Bosco, n 10 Trapani TP
Hinta on 59 € per yö ajalle 8.4. viiva 9.4.
59 €
per yö
8.4.–9.4.
Historico loft & rooms on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Tritonin suihkulähde. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja rantabaarin.
9/10 Wonderful! (166 arvostelua)
This was a wonderful surprise. A historic building that has been renovated into stylish hotel rooms. Everything went smoothly, and we didn’t expect the breakfast to be this varied. The staff were extremely friendly. Excellent value for money!

Arvosteltu 10.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHistorico loft & rooms
Villa Carlo Resort

Villa Carlo Resort

3 out of 5
Contrada Gurgo 21m Marsala TP
Hinta on 78 € per yö ajalle 11.4. viiva 12.4.
78 €
per yö
11.4.–12.4.
Villa Carlo Resort sijaitsee lähellä kohdetta Donnafugata Winery. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
9/10 Wonderful! (97 arvostelua)
The location is a little remote and it’s very unclean in the areas around it. The breakfast is very good and the girl taking care of it is very serviceminded. The pool and the poolarea is perfect and the resort is good value for the money. We had a very good stay.

Arvosteltu 19.10.2025

Avautuu uuteen ikkunaanVilla Carlo Resort
 Phi Hotel La Tonnara di Bonagia

Phi Hotel La Tonnara di Bonagia

4 out of 5
Piazza Tonnara Valderice TP
Hinta on 163 € per yö ajalle 26.4. viiva 27.4.
163 €
per yö
26.4.–27.4.
Phi Hotel La Tonnara di Bonagia sijaitsee lähellä kohdetta Quartiere Spagnolo. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8,2/10 Very Good! (103 arvostelua)
Päivän aikana useampia sähkökatkoksia. Huoneen tuuletin meni pois yöllä itsekseen. Huoneista kantautui sisälle muissa huoneistoissa käydyt keskustelut.

Arvosteltu 15.7.2024

Avautuu uuteen ikkunaan Phi Hotel La Tonnara di Bonagia
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Luogo Grande
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.