Annetaan meidÀn viedÀ sinut toiseen paikkaan ja aikaan ... keidas kaupungin sydÀmessÀ, jossa tutkimaton tapaa avantgarden aikana, jossa taiteilijat, runoilijat ja tutkijat, nokkeluus, huumori ja pitkÀt keskustelut, cocktailjuhlat ja eksentrikset lÀhentynyt pitkÀn korkean ajotien ylÀosaan. Kuvittele kultaisia luminarioita, jotka koristavat tietÀ tÀhÀn romanttisen aikakauden kotiin, 1940-luvun Austiniin. Toivomme vievÀmme sinut pois hetkeksi.
Perheemme on kaunis, viehÀttÀvÀ klassinen koti, joka sijaitsee kukkulalla 3/4 hehtaarin pÀÀssÀ ympÀröivÀstÀ luonnosta ja yksityisyydestÀ, keidas kaupungin sydÀmessÀ. SiinÀ on uima-allas ja upea nÀköala. nÀkymÀt rauhoittaville sinisille kukkuloille sekÀ meripihkan ja kultaisille sÀvyille kauniissa West Austinin auringonlaskuissa. Kaunis tilava olohuone, jossa on pianonÀyttö, on loistava paikka lukea kirjaa, rentoutua, oleskella, hiljaista ja olla hetken aikaa ja katsella pehmeiden pastellien lÀpi sÀteilevÀn punaisen kauniin Austinin auringonlaskuihin. Kivi aurinkohuone avautuu polulle, joka johtaa alla olevaan uima-altaaseen. Se on vain muutaman minuutin pÀÀssÀ Bonnell-vuorelta, Austinin kuuluisasta maamerkistÀ, josta on nÀkymÀt kaupunkiin ja kauniille auringonlaskulle, Laguna Glorian taidemuseoon ja Mayfield Peacock -puistoon sekÀ luontopolkuihin. Suuri viihdyttÀvÀ, koti vangitsee aikakauden Old Austin. Se on 5 BR / 3 BA, siinÀ on uima-allas kannella, joka on tÀysin yksityinen, kaunis tilava olohuone, kivi aurinkoterassi ja kirjasto, joka on myös makuuhuone ja jossa on queen-size-reki-sÀnky erittÀin mukava taitettava futon , loistava rentoutumiseen. SiinÀ on wifi, kaapeli, pesukone / kuivausrumpu, keittiö, oma uima-allas ja kansi, ja se on harvinainen aarre löytÀÀ --- loma itsessÀÀn.
Monet ihmiset tulevat menemÀÀn tutkimaan ja oleskelemaan ja rentoutumaan ja nauttimaan punaisista kardinaaleista, sinisistÀ lintuista, uima-altaan ylÀpuolella olevasta violetista yötaivasta ja tÀhtivaloyöistÀ ja uima-altaan ympÀrillÀ roiskuvista kuohuviineistÀ. Juhlat, tapaamiset, juhlat ja tyylikkÀÀt juhlat ovat edelleen kodin sydÀn. Toivotamme sinut tervetulleeksi vastaanottamaan sinut ja vieraasi ja viemÀÀn sinut toiseen paikkaan ja aikaan.
Kerro minulle, mitÀ voin, jotta voit nauttia tÀydellisestÀ vierailustasi tÀÀllÀ ennen, tÀÀllÀ oleskelun aikana ja sen aikana ja nauttia upeasta chillistÀ mÀellÀ.
MitÀ tulee varhaiseen ja myöhÀÀn tapahtuvaan uloskirjautumiseen, meillÀ on nopea kÀÀnnös vieraiden lÀhtöstÀ ja seuraavasta saapumisesta, joten ennalta sovittujen palvelujen kanssa pahoittelen, mutta joukkueemme on erittÀin vaikeaa antaa varhaiset tarkistukset ja myöhÀiset kassat. Ole hyvÀ ja osallistu tarvittavaan aikaan, jos se on mahdollista. 15 dollaria / tunti on meidÀn prorate korko. SitÀ arvostetaan suuresti. YmmÀrrÀn, ettÀ kun saavut kaupunkiin, on mukava laskea ja viettÀÀ aikaa myöhemmin, ja teen kaikkenani, kun se on mahdollista.
Muista, ettÀ se on vanhempi klassinen ja maalaismainen koti, jossa on tunnelma ja karkea maasto ja luonto, joka ympÀröi kotiamme ja jolla on luonne, joka nÀyttÀÀ viehÀttÀvÀn vieraitamme. Kiinteistömme maalaismainen luonne vaikeuttaa hotellin steriilin ympÀristön hankkimista, mutta hotelli puhdistetaan vasta tuoreena ja ammattimaisesti tuhotaan.
Kun saavut kapean polun ylÀosaan pitkÀltÀ korkealta mÀkeltÀ soraÀÀniin auton pyörien ajotieltÀ, on muutamia etuja pysÀköintiin, joka on rajoitettu 4 autoon. Se on herkkÀ ajotieltÀ, ja se on jÀrjestettÀvÀ huolellisesti. Se on pitkÀ pitkÀ ajotie, joten ymmÀrrÀ, ettÀ se on jyrkkÀ, joka sallii yksityisyyden. Olemme olleet menossa ylös ja alas ajotieltÀ 60 vuotta ja se on hieno, vankka ja vahva. Se on maalaismainen ja vanhanaikainen, ja vaikka se saattaa vaikuttaa epÀvarmalta, se on toteutettavissa, koska olemme tehneet niin yli 60 vuotta. Kun olet tehnyt varauksen, voin lÀhettÀÀ sinulle valokuvan ja pysÀköintivideon, joka helpottaa epÀvarmuutta. Useimmat ihmiset eivÀt ajattele sitÀ kahdesti, mutta haluan olla suoraviivainen ja kertoa sinulle, ettÀ meillÀ on pitkÀ pitkÀ jyrkkÀ ajotie. Se antaa meille yksityisyyttÀ!
JÀtÀ tilaa varmistaaksesi, ettÀ autot pÀÀsevÀt sisÀÀn ja ulos ajotieltÀ, ja jÀtÀ ympyrÀajo vapaana ÀlÀkÀ pysÀköi bambu yksityisyyden aidan tai pienen kasitan vieressÀ olevan pienen tilan (joka on yksityisyyden aidan takana) kohdalla, missÀ asun . Kun tulet ajotielle, on helpompaa tulla ja mennÀ, jos kÀÀnnÀt autoa ympÀri ja olet pÀin pÀin.
Kiitos pysÀköintihakemuksesta.
Nyt kun olet pysÀköinut, hengitÀ, rentoudu, nauti! Kiitos.