Vaikuttavat uudet pÀivitykset korostavat tÀtÀ kaunista Eagle Point -kodia, joka tukee jopa 7 hehtaarin sÀilöntÀtilaa. KÀvele jÀrvelle, lomakeskuksen kuljetuspalvelun ylivirtaan ja Meadow-puistoon ollessa vain 1. 1 mailin pÀÀssÀ Snow Summitista ja 1. 2 mailin pÀÀssÀ kylÀstÀ. Mukautettujen pÀÀllystysympyrÀn ajotieltÀ ja tÀysin aidatulla takapihalla tÀmÀ koti on loistava paikka Big Bear -retkellesi. Tuo pennut, koska tÀmÀ koti on lemmikkielÀinystÀvÀllinen!
TÀmÀ koti on tÀydellinen tervetullut Big Beariin parhaimmillaan. PÀivÀn jÀlkeen rinteillÀ tai jÀrvellÀ, rentoudu ja nauti nÀkymistÀ monikerroksisilta alueilta tai aivan uudelta kuuden lÀhteen Hot Springs -kylpylÀltÀ, johon mahtuu 6 henkeÀ ja joka sijaitsee aivan 1000 neliömetrin takakannen lÀhellÀ. TÀÀllÀ on vuorilla loputon stargazing yöllÀ. PidÀ yhteyttÀ kodin langattomaan internetyhteyteen.
Kotiin saapuessasi huomaat korkea holvattu avoin puupalkki katto. Suuri liukuovi pois perhehuoneesta tarjoaa upeat nÀkymÀt kodin takana sijaitsevalle niitylle. ViihtyisÀ puulÀmmitteisen takan eteen tai katsele suosikkiohjelmasi suuressa taulutelevisiossa. WiFi on kÀytettÀvissÀ. Nauti rentoutumisesta muhkeilla sohvilla tai pelaamassa peliÀ Mortal Kombat videopelillÀ. PÀÀset tÀysin aidattuun takapihalle perhehuoneen kautta. MissÀ voit liota porealtaassa tai grillata propaanin grilli. Laaja takalukko tarjoaa loistavan paikan viihdyttÀmiseen.
Ruokailutilassa on maalaismainen maalaistalo tyyli pöytÀ ja runsaasti istumapaikkoja koko ryhmÀllesi. KeittiössÀ on pÀivitetyt graniittiset työtasot, joissa on iso saari, sopiva aterioiden valmistukseen. On olemassa uusia laitteita, kuten vierekkÀin varustettu jÀÀkaappi / pakastinyhdistelmÀ ja kaasuliesi-uuni, on astianpesukone ja mikroaaltouuni sekÀ tavallinen kahvinkeitin.
Perhehuoneen ulkopuolella ja kodin itÀpÀÀstÀ löydÀt kolme makuuhuonetta. EnsimmÀisessÀ oikealla olevassa huoneessa on parivuode kuningatar kerrossÀnky, toisessa makuuhuoneessa kuningatar vuode ja siellÀ on 3/4-kylpyamme uusilla kalusteilla. KÀytÀvÀn vasemmalla puolella olevalla pÀÀlliköllÀ on king-vuode, taulutelevisio ja 3/4-kylpyamme uusilla kalusteilla. Voit myös pÀÀstÀ takapihalle makuuhuoneesta.
Ominaisuudet: ĂskettĂ€in uusittu sisustus, ilmastointi, tĂ€ysin aidattu takapiha, lemmikkielĂ€inystĂ€vĂ€llinen, kylpytynnyri, propaanin grilli, kaasuuuni, jÀÀkaappi / pakastin, mikroaaltouuni, astianpesukone, tavallinen kahvinkeitin, taulutelevisio, WiFi, uudet kalusteet, pyyhkeet ja liinavaatteet TĂ€rkeÀÀ: Rakas matkustaja, sinulta veloitetaan 200 dollaria siltĂ€ varalta, ettĂ€ sisĂ€llytĂ€t lemmikkisi varaukseesi lemmikkielĂ€inten palautettavissa vahinkovakuuksissa.