Paritalo, jossa kaksi makuuhuonetta, ja oleskella vuodesohvalla. SiinÀ on kaksi kylpyhuonetta, patio ja iso puutarhaterassi ja nurmikko merinÀköalalla.
Sijaitsee Fuengirolan ja Mijas Costan (Målaga) vÀlillÀ. EdessÀ mereen, sijaitsee majakan vieressÀ, baareilla, ravintolalla ja supermarketilla alle 100 metriÀ, ja se on avoinna sunnuntaina.
Lasitetut kaiteet arvostavat merta sen kaikissa ulottuvuuksissa. Terassilta, olohuoneesta ja makuuhuoneista on suora nÀköala merelle. KÀvely rannalle on noin 300 metriÀ oikealla tiellÀ. Ranta on hiekkaranta uima-altaan vieressÀ olevalla vÀlipalabaarilla, hengenpelastajatalolla, suihkulla ja kylpyhuoneilla. Euroopan unionin kelpuutettu laadun Q kanssa.
SelkeinÀ pÀivinÀ voit nÀhdÀ Afrikan rannikon. Gibraltar ja Sierra Nevada. Ei ole outoa nÀhdÀ auringonnousua tai auringonlaskua nÀhdÀ delfiinejÀ.
Se on uima-allas 25 metrin pÀÀssÀ talosta ja yhteisöpaikoitus samassa ovessa ilman ongelmia pysÀköidÀ. WIFI, kapasiteetti 5 henkilölle. Jos tarkista hinnat 6.
SiinÀ on: taulu-tv, astianpesukone, pesukone, mikroaaltouuni, liesi, iso jÀÀkaappi, silitysrauta, iso terassi, ruokapöytÀ ulkopuolella, grilli, iso sisÀÀnkÀynti terassille, aurinkotuoleja aurinkoa varten. Koska olet vuokran ensimmÀinen vuosi alennetulla hinnalla.