Koko huoneisto

L03 Calahonda Park - Apartment

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan L03 Calahonda Park - Apartment valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Huvivenesatama
2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Ranta lähistöllä
Huvivenesatama

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä93 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Näkymä merelle
  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Lemmikkiystävällinen

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Sitio de Calahonda, Andalusia
  • Place, Calahondan ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, La Luna-Royalen ranta
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Calahonda Playa Lunan ranta
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Airport, Málaga (AGP)
    ‪25 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

L03 Calahonda Park - Apartment

Tämä kiinteistö on rekisteröity Andalusian matkailulautakunnassa PÄÄTÖS 28/2016 lain nojalla. Rekisterinumero - VFT / MA / 08319.

2 makuuhuonetta, 2 kylpyhuonetta ensimmäisessä kerroksessa, etelään. Tämä valoisa tilava kahden makuuhuoneen huoneisto on hyvin varustettu valoisalla aurinkoisella oleskelutilalla ja kahdella kahden hengen huoneella. Kaikissa huoneissa on ilmastointi / lämmitys, ja tarjolla on täydentävä Wi-Fi ja internetyhteys, jossa on valikoima kansainvälisiä kanavia .. Tämä kompleksi sijaitsee lähellä rantaa ja kävelymatkan päässä kaikista palveluista. Siinä on laaja trooppinen puutarha ja 2 helmeilevää vapaamuotoista uima-allasta.

Suurempi uima-allas on avoinna 25. toukokuuta - 11. lokakuuta ja pienempi uima-allas on avoinna 1. toukokuuta - 11. lokakuuta. Aukioloajat vaihtelevat. Tämä ominaisuus on pienemmän uima-altaan vieressä.
Ihanteellinen paikka perhelomailuun ja vain 1 km rannalta!

Kuten kaikissa lomakodeissamme - tämä ei ole tupakointia. Sisä- ja terassi neliön metrages ovat arvioita.

************************************************** ***********************************************

Varausjakso on vähintään 7 yötä, minkä jälkeen ylimääräiset yöt veloitetaan suhteessa. Siivousmaksu veloittaa varaukset matalalla ja puolivälissä. Tarkista päivämäärät ja hinnat tarkistamalla verkkosivustoltamme Suncoaster Holidays -käyttöehdot.

Lisähenkilölisä -75 € per henkilö per viikko (sisältää puhallettavan täyskorkean sängyn, liinavaatteet ja pyyhkeet).
Jokaisesta varauksesta peritään 30 € / 40 € varausmaksu.

Pellava- ja kylpypyyhkeet maksetaan 15 eurolla yhden makuuhuoneen kiinteistöllä, 30 eurolla 2 makuuhuoneen kiinteistöllä ja 45 eurolla 3 makuuhuoneen kiinteistöllä.

Erikoishinnat ovat saatavissa vähintään nelj��n viikon varauksista - kysy lisätietoja.

Avaimet kerätään toimistoltamme ja palautetaan meille lähtöaamuna. Ulkopuolista avainkoteloa käytetään, kun toimistomme on suljettu. Google-kartat ja koordinaatit lentokentältä toimistollemme ja toimistoltamme omaisuudellesi sekä kiinteistön osoite, kirjalliset ohjeet ja avainkotelon koodi lähetetään sinulle sähköpostitse, kun loma-saldo on maksettu.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Calahondan ranta. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 2 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat, hissi ja terassi
  • Sijaitsee 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Nikkin ranta ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Fuengirolan uimaranta
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme
  • Kylpyamme tai suihku
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke
  • Puutarha
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Yksi lemmikki yhteensä
  • Maksu: EUR 20
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu rajoitetusti
  • Silitysrauta/-lauta

Tekemistä

  • Golf
  • Golfmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
  • Ensiapulaukku

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 93 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

Checkin 16:00-23:45

Lemmikit

  • Lemmikit: 20 EUR
  • Korkeintaan 1 lemmikkiä
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: Dangerous animals not allowed.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lemmikit: 20 EUR
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Syöttötuoli: 25 EUR per yöpyminen

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu ensiapupakkaus
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero ESFCTU0000290440004897810000000000000000VUT/MA/083192, VUT/MA/08319
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

L03 Calahonda Park
L03 Calahonda Park - Apartment Mijas
L03 Calahonda Park - Apartment Apartment
L03 Calahonda Park - Apartment Apartment Mijas
280883

L03 Calahonda Park - Apartment – arvostelut

Arvostelut

9,8

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 6 kautta 7 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 7 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 7 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 7 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Jodie S.

Hyvää: Siisteys

You won’t regret it!

Calahonda Park is an amazing location with everything you could ask for! Love this apartment and will be back for a third time next year! That in its self says it all!
Yöpyi 14 yötä toukokuussa 2025

10/10 Loistava

Lesley H.

Hyvää: Siisteys

chilled and relaxing

Hi the apartment was in a good central location nice and quite being near Lidles so no need for transport beach 10min walk
Yöpyi 14 yötä syyskuussa 2021