Hotellit The Basin
Vertaa 27 563 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 60 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
The Basin: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset The Basin

Hyatt Regency Sydney

Shangri-La Sydney

Rydges Sydney Airport Hotel

View Sydney

Four Seasons Hotel Sydney

YEHS Hotel Sydney Harbour Suites

InterContinental Sydney by IHG

The Fullerton Hotel Sydney

Amora Hotel Jamison Sydney

ibis budget Sydney Airport

W Sydney

Novotel Sydney on Darling Harbour

Sydney Harbour Hotel

PARKROYAL Darling Harbour, Sydney

Moxy Sydney Airport
Kohteeseen The Basin tutustuminen
The Basin tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa The Basin ja sen lähellä kuuluu:
- The Basin Nature Reserve
- Single National Park
- Mount Yarrowyck Nature Reserve
- Indwarra National Park
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen The Basin, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Inverell, Uusi Etelä-Wales (IVR). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa The Basin?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa The Basin, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa The Basin, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja toukokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 15 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 252 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 132 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 20 °C ja öisin 4 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 154 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 28 °C ja 11 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 305 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa The Basin on 843 cm.
The Basin: Hotellitiedot
Majoitukset | 27 563 |
---|---|
Halvin hinta | 60 € |
Korkein hinta | 203 € |
Suositut hotellit | Hyatt Regency Sydney, Shangri-La Sydney, Rydges Sydney Airport Hotel, View Sydney, Four Seasons Hotel Sydney, YEHS Hotel Sydney Harbour Suites, InterContinental Sydney by IHG, The Fullerton Hotel Sydney, Amora Hotel Jamison Sydney, ibis budget Sydney Airport, W Sydney, Novotel Sydney on Darling Harbour, Sydney Harbour Hotel, PARKROYAL Darling Harbour, Sydney, Moxy Sydney Airport |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2025
Tutustu kohteeseen
Suosituimpia
- Adventure Bay lomamatkat
- Malaga lomamatkat
- Tieri lomamatkat
- Itäiset Dolomiitit lomamatkat
- Texas lomamatkat
- Darwin lomamatkat
- Toora lomamatkat
- Byron Bay lomamatkat
- Port Douglas lomamatkat
- K’gari lomamatkat
- Gold Coast lomamatkat
- Price lomamatkat
- Bagdad lomamatkat
- Coffs Harbour lomamatkat
- Greta lomamatkat
- Surf Beach lomamatkat
- Sale lomamatkat
- Kakadu lomamatkat
- Tara lomamatkat