Lennot kohteesta Mislinja

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Mislinja – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
SI-076
Perillä Turussa

Lennot Mislinja – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Mislinja – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Mislinja lähellä

Hotel Grof

Hotel Grof

4.5 out of 5
Ceplje 12 Vransko
Hinta on 125 € per yö ajalle 12.4. viiva 13.4.
125 €
per yö
12.4.–13.4.
Hotel Grof tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja omatoimisen pysäköinnin.
10/10 Exceptional! (92 arvostelua)
Rent, moderne store rom, god frokost

Arvosteltu 30.3.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Grof
Hotel City Maribor

Hotel City Maribor

4 out of 5
Ulica Kneza Koclja 22 Maribor
Hinta on 146 € per yö ajalle 19.4. viiva 20.4.
146 €
per yö
19.4.–20.4.
Hotel City Maribor sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Juutalainen torni. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ravintola.
9,2/10 Wonderful! (273 arvostelua)
Very good place to be for couple of days.

Arvosteltu 20.8.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel City Maribor
B&B Hotel Maribor

B&B Hotel Maribor

3 out of 5
3 Ulica Vita Kraigherja Maribor Upravna enota Maribor
Hinta on 57 € per yö ajalle 29.4. viiva 30.4.
57 €
per yö
29.4.–30.4.
B&B Hotel Maribor on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Armon Äitimme basilika. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja aamiaisen (lisämaksusta).
8,8/10 Excellent! (186 arvostelua)
Aamiainen ok. Huone oli muuten tosi hyvä, mutta kylmä. Sijainti loistava

Arvosteltu 31.3.2026

Avautuu uuteen ikkunaanB&B Hotel Maribor
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Evropa Celje

Hotel Evropa Celje

4 out of 5
Eurotas d.d. Celje
Hinta on 106 € per yö ajalle 11.4. viiva 12.4.
106 €
per yö
11.4.–12.4.
Hotel Evropa Celje sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Celjen sali. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja 2 ravintolaa.
8,8/10 Excellent! (125 arvostelua)
Hotelli sijaitsi hyvällä paikalla.

Arvosteltu 18.9.2024

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Evropa Celje
Hotel Habakuk

Hotel Habakuk

4 out of 5
Pohorska Ulica 59 Maribor
Hinta on 122 € per yö ajalle 25.4. viiva 26.4.
122 €
per yö
25.4.–26.4.
Hotel Habakuk sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä ja lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Pohorska Vzpenjača -kaapelihissi. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaiset kasinokuljetukset ja täyden palvelun kylpylän.
8,6/10 Excellent! (102 arvostelua)
Booked the hotel due to spa however was not open due to cleaning. Shower head is not functioning how it supposed to and distributes water everywhere else but where it supposed to. Lose screws on the rail for the shower head as well as the glass cover for the bath tub. Sink smells. Pillow is hard ...

Arvosteltu 20.3.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Habakuk
B&B HOTEL Maribor Orel

B&B HOTEL Maribor Orel

3 out of 5
Volkmerjev prehod 7 Maribor
Hinta on 71 € per yö ajalle 30.4. viiva 1.5.
71 €
per yö
30.4.–1.5.
B&B HOTEL Maribor Orel sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Pyhän Florianin pylväs. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä aamiaisen (lisämaksusta) ja kuivapesulapalvelun.
Avautuu uuteen ikkunaanB&B HOTEL Maribor Orel
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Mislinja
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.